Povezane vesti

Sever Kosova i dalje blokiran, Kosovska policija demantovala zauzimanje Gazivoda

Sever Kosova i dalje blokiran, Kosovska policija demantovala zauzimanje Gazivoda

Danas 11.12.2022
Pripadnici albanskih specijalnih jedinica Rosu upali su pod punim naoružanjem i blindiranim vozilima u objekat velike brane na jezeru Gazivode, javila je Radio televizija Srbije. U vesti se navodi da su pripadnici Rosu sa dugim cevima i oklopnim vozilima… »
Biševac: Srbi se okupljaju u centru Zubinog Potoka

Biševac: Srbi se okupljaju u centru Zubinog Potoka

Insajder 11.12.2022
Pripadnici specijalne jedinice kosovske policije su ušli u objekat brane na jezeru Gazivode, opština Zubin Potok. U objektu se nalazio čuvar, koga su isterali, a zatim i poskidali srpske zastave koje su se nalazile na objektu. Kosovska policija… »
Oglasio se radnik sa Gazivoda posle upada ROSU: „Uperili su mi pušku u grudi“

Oglasio se radnik sa Gazivoda posle upada ROSU: „Uperili su mi pušku u grudi“

Nova 11.12.2022
"Otišao sam na veliku branu na Gazivode da izmerim nivo vode zbog kiše, kada sam video četiri pet pripadnika Rosu kako obijaju kapiju i kućicu. Uperili su puške u mene, ispitivali me i iscepali zastavu, a onda me oterali", ovako za Kosovo onlajn… »
Lider inicijative „Za Zubin Potok”: Situacija napeta posle upada na Gazivode

Lider inicijative „Za Zubin Potok”: Situacija napeta posle upada na Gazivode

Politika 11.12.2022
Lider inicijative „Za Zubin Potok” Milija Biševac ocenio je da je u nedelju situacija u toj opštini napeta zbog upada prištinskih specijalaca u objekat na brani jezera Gazivode. Kazao je za Insajder da je, „posle vesti o upadu specijalaca u… »
Petković: 'Naoružani pripadnici kosovskih specijalnih jedinica upali na Gazivode'

Petković: 'Naoružani pripadnici kosovskih specijalnih jedinica upali na Gazivode'

Beta 11.12.2022
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je danas da su "naoružani pripadnici kosovskih specijalnih jedinica upali na (branu veštačkog jezera) Gazivode" na Ibru, na obe strane administrativne linije centralna… »
Biševac: Narod na Kosovu uplašen, ali odlučan da brani svoja ognjišta

Biševac: Narod na Kosovu uplašen, ali odlučan da brani svoja ognjišta

Danas 11.12.2022
Pripadnici specijalne jedinice kosovske policije su ušli u objekat brane na jezeru Gazivode, opština Zubin Potok, odakle su isterali čuvara i poskidali srpske zastave koje su se nalazile na objektu, rekao je danas za Insajder lider inicijative „Za… »
"Uperili su puške i pitali da li je ovo Kosovo ili Srbija!" Radnik o upadu Rosu na Gazivode: Iscepali su srpsku zastavu!

"Uperili su puške i pitali da li je ovo Kosovo ili Srbija!" Radnik o upadu Rosu na Gazivode: Iscepali su srpsku zastavu!

Mondo 11.12.2022
Pripadnici jedinica Rosu upali su na Gazivode i poskidali srpske zastave, a radnik je ispričao šta se dogodilo kada su upali pripadnici Rosu. Pripadnici jedinica Rosu upali su na Gazivode i poskidali srpske zastave, a radnik je ispričao šta se… »
"Uperili su puške, pitali da li je ovo Kosovo ili Srbija i pocepali zastavu": Radnik sa Gazivoda o upadu Rosu

"Uperili su puške, pitali da li je ovo Kosovo ili Srbija i pocepali zastavu": Radnik sa Gazivoda o upadu Rosu

Telegraf 11.12.2022
Kako je naveo radnik, pripadnici ROSU su u njega uperili duge cevi. Jedan od radnika na brani gazivode, gde su danas upali specijlaci kosovske policije, izjavio je da je otišao na veliku branu na Gazivode da izmeri nivo vode zbog kiše i da je tada video… »
Petković obavestio Lajčaka o upadu Rosu na Gazivode: EU mora da obuzda nasilnika Kurtija od jednostranih i oružanih…

Petković obavestio Lajčaka o upadu Rosu na Gazivode: EU mora da obuzda nasilnika Kurtija od jednostranih i oružanih…

Kurir 11.12.2022
Direktor Kancelarije Petar Petković obavestio je specijalnog predstavnika Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslava Lajčaka o upadu specijalne jedinice ROSU pod punim naoružanjem i blindiranim vozilima u objekat velike brane na jezeru… »

Vesti dana »