Povezane vesti

Novak o Monfisu: "Svi govore o mojim godinama, a šta je sa njim?"

Novak o Monfisu: "Svi govore o mojim godinama, a šta je sa njim?"

Sportske.net 17.08.2023
Novak Đoković je do prve pobede u Sinsinatiju došao pošto Alehandro Davidovič-Fokina predao meč na startu drugog seta, pri vođstvu Srbija 1-0 u setovima. "Nadam se da će Alehandro brzo da se vrati na teren. Na mreži mi je rekao da se radi o… »
Zverev bolji od Medvedeva u Sinsinatiju

Zverev bolji od Medvedeva u Sinsinatiju

Sportski žurnal 17.08.2023
Plasman u polufinale obezbedio je i Australijanac Aleksej Popirin. Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u četvrfinale Sinsinatija, pošto je savladao trećeg tenisera sveta Rusa Danila Medvedeva 2:1 po setovima 6:4, 5:7, 6:4. Zverev, 17. igrač… »
Ko čeka, taj i dočeka: Zverev srušio Medvedeva!

Ko čeka, taj i dočeka: Zverev srušio Medvedeva!

Sport klub 17.08.2023
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u četvrtfinale mastersa u Sinsinatiju, pošto je u četvrtak porazio Danila Medvedeva, trećeg igrača sveta, posle uzbudljivog meča. Masters u Sinsinatiju pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na… »
Cicipas se ovome nije nadao – rutinski ispao od 20. na svetu

Cicipas se ovome nije nadao – rutinski ispao od 20. na svetu

Sport klub 17.08.2023
Poljski teniser Hubert Hurkač režirao je jedno od najvećih iznenađenja u dosadašnjem toku mastersa u Sinsinatiju. Ovaj 26-godišnjak iz Vroclava ubedljivo je nadigrao i eliminosao Grka Stefanosa Cicipasa, četvrtog igrača ATP liste. Masters u… »
Osveta servirana - Zverev u tri seta bolji od Medvedeva

Osveta servirana - Zverev u tri seta bolji od Medvedeva

Sportske.net 17.08.2023
Nemački teniser Aleksandar Zverev pobedio je Danila Medvedeva i plasirao se u četvrtfinale mastersa u Sinsinatiju. U setovima je bilo 2:1, 6:4, 5:7, 6:4. Zverev je tako uspeo da se revanšira Rusu za tri vezana poraza. Naredni rival Zverevu… »
Dan kada je Novak dva puta pao na zemlju od vrućine: Haotičan prvi meč Đokovića i Monfisa jedna od najvećih teniskih…

Dan kada je Novak dva puta pao na zemlju od vrućine: Haotičan prvi meč Đokovića i Monfisa jedna od najvećih teniskih…

Nova 17.08.2023
Ludilo od meča. Novak Đoković i Gael Monfis odigraće svoj 19. međusobni duel u okviru 3. kola mastersa u Sinsinatiju, a njih dvojicu veže izuzetno zanimljiva istorija. Pored toga što su gotovo vršnjaci (Monfis je stariji godinu dana), interesantno… »
Lajović: Znao sam da će biti teško, uspeo sam da skinem pritisak sa sebe

Lajović: Znao sam da će biti teško, uspeo sam da skinem pritisak sa sebe

Politika 17.08.2023
SINSINATI – Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se sinoć u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je savladao Italijana Janika Sinera 6:4, 7:6 (7:4). On je nakon dvočasovnog meča sa Sinerom, rekao da je znao da ga očekuje težak meč, ali… »
Đoković: Drago mi je što sam se pobedom vratio u Ameriku, poštujem Monfisa

Đoković: Drago mi je što sam se pobedom vratio u Ameriku, poštujem Monfisa

Politika 17.08.2023
SINSINATI – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je zadovoljan plasmanom u osminu finala mastersa u Sinsinatiju i dodao da poštuje narednog protivnika Francuza Gaela Monfisa. Đoković je uspešno startovao na mastersu u Sinsinatiju, pošto… »
Gde i kad možete da gledate meč Novak Đoković – Gael Monfis

Gde i kad možete da gledate meč Novak Đoković – Gael Monfis

Danas 17.08.2023
Novak Đoković u trećem kolu mastersa u Sinsinatiju igra protiv francuskog tenisera Gaela Monfisa. Srpski as se sa Monfisom do sada sastajao 18 puta u seniorskoj kategoriji. Zanimljivo je da je trijumfovao svih 18 puta. Monfis je do meča trećeg kola… »
Đoković pred meč sa Monfisom: Radujem se sudaru veterana

Đoković pred meč sa Monfisom: Radujem se sudaru veterana

Novi magazin 17.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je, posle plasmana u osminu finala mastersa u Sinsinatiju, da se raduje "duelu veterana" koji ga očekuje protiv Francuza Gaela Monfisa. Đoković je prošle noći prošao u treće kolo Sinsinatija pošto mu je Španac… »
Đoković: Drago mi je što sam se vratio u Ameriku

Đoković: Drago mi je što sam se vratio u Ameriku

Sportski žurnal 17.08.2023
Najbolji teniser sveta poželeo Davidoviču Fokini brz povratak na teren. Novak Đoković zadovoljan je plasmanom u osminu finala mastersa u Sinsinatiju i naglasio je da poštuje narednog protivnika Francuza Gaela Monfisa. Đoković je uspešno startovao… »
Kakav gest Đokovića! Novak pokazao Amerima koliko voli Srbiju (video)

Kakav gest Đokovića! Novak pokazao Amerima koliko voli Srbiju (video)

Večernje novosti 17.08.2023
Novak Đoković se neočekivano lako domogao osmine finala mastersa u Sinsinatiju, a navijači se nisu obrukali. Foto: Printskrin Drugi teniser sveta plasirao se u treće kolo iako nije završio meč, Španac Alehandro Davidovič Fokina predao je duel… »
Đoković o narednom rivalu u Sinsinatiju: Smešno je, uvek se vraćao u prošlost, divim se njegovom atleticizmu

Đoković o narednom rivalu u Sinsinatiju: Smešno je, uvek se vraćao u prošlost, divim se njegovom atleticizmu

Danas 17.08.2023
Naredni rival Novaka Đokovića na mastersu u Sinsinatiju biće Gael Monfis. Đoković je protiv Francuza igrao 18 puta i isto toliko slavio. Monfis je do meča trećeg kola stigao trijumfima nad Kameronom Norijem i Aleksom de Minorom. – Očigledno je… »
Đokoviću set dovoljan za pobedu protiv Davidoviča Fokine na startu Sinsinatija: Monfis naredna prepreka

Đokoviću set dovoljan za pobedu protiv Davidoviča Fokine na startu Sinsinatija: Monfis naredna prepreka

Euronews 17.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković uspešno je startovao na Mastersu u Sinsinatiju, pošto mu je španski teniser Alehandro Davidovič Fokina predao meč nakon što je Đoković osvojio prvi set 6:4 Španac je u finišu prvog seta, pri vođstvu… »
"Ima 23 grend slema i ne zna da uhvati lopticu": Beloruskinja "isprozivala" Novaka Đokovića

"Ima 23 grend slema i ne zna da uhvati lopticu": Beloruskinja "isprozivala" Novaka Đokovića

Večernje novosti 17.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo mastersa u Sinsinatiju, pošto mu je meč predao Alehandro Davidovič Fokina iz Španije. FOTO: Tanjug/AP Imao je Nole pobedu u rukama, jer je prvi set rutinski rešio u svoju korist sa… »
Đoković u trećem kolu Sinsinatija: Španac Davidovič Fokina predao meč posle prvog seta

Đoković u trećem kolu Sinsinatija: Španac Davidovič Fokina predao meč posle prvog seta

Danas 17.08.2023
Novak Đoković je prošao u osminu finala turnira Masters serije u Sinsinatiju pošto mu je Španac Davidovič Fokina predao meč pri rezultatu 6:4 za Srbina. Za prolaz među osam najboljih, Đoković će igrati protiv starog znanca Gaela Monfisa u noći… »
Novaku dovoljan set za osminu finala – čeka ga „redovna mušterija“

Novaku dovoljan set za osminu finala – čeka ga „redovna mušterija“

Politika 17.08.2023
Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u osminu finala Mastersa Sinsinati, nakon što mu je Španac Alehandro Davidovič Fokina predao meč posle prvog seta koji je pripao Srbinu rezultatom 6:4. Nole će u osmini finala za rivala imati… »
Đoković: Drago mi je što sam se pobedom vratio u SAD, poštujem Monfisa

Đoković: Drago mi je što sam se pobedom vratio u SAD, poštujem Monfisa

Dnevnik 17.08.2023
SINSINATI: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je zadovoljan plasmanom u osminu finala mastersa u Sinsinatiju i dodao da poštuje narednog protivnika Francuza Gaela Monfisa. Đoković je uspešno startovao na mastersu u Sinsinatiju, pošto mu… »
Đoković u osmini finala: Na redu je Monfis

Đoković u osmini finala: Na redu je Monfis

Vesti online 17.08.2023
Novak Đoković je u osmini finala na Mastersu u Sinsinatiju. O narednom rivalu. Drugi reket sveta plasirao se u 3. kolo iako nije završio meč – Španac Alehandro Davidovič Fokina predao je meč posle seta za Novaka, 6:4. Srbin će u narednom kolu… »
Novak slao poljupce, pa ga "gađala" beloruskinja! "Đokoviću, nije mi te žao, pa imaš 23 grend slema" (foto)

Novak slao poljupce, pa ga "gađala" beloruskinja! "Đokoviću, nije mi te žao, pa imaš 23 grend slema" (foto)

Mondo 17.08.2023
Novak Đoković i Arina Sabalenka nastavljaju da se druže i u Sinsinatiju. Novak Đoković i Arina Sabalenka nastavljaju da se druže i u Sinsinatiju. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Sinsinatiju pošto mu je… »
Novak ljubi srpsku zastavu: “Bravo, majstore” (VIDEO)

Novak ljubi srpsku zastavu: “Bravo, majstore” (VIDEO)

Sport klub 17.08.2023
Novak Đoković se plasirao u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju, a nakon što mu je Alehandro Davidovič Fokina predao duel početkom drugog seta srpski teniser se družio i sa navijačima koji ga u velikom broju podržavaju u Ohaju. Nole je u jednom… »
Lajović: Najbolja pobeda ove sezone

Lajović: Najbolja pobeda ove sezone

Sport klub 17.08.2023
Dušan Lajović nastavio je sa odličnim igrama u Ohaju i u drugom kolu Mastersa u Sinsinatiju savladao je šestog igrača sveta Janika Sinera. Srpski teniser je rekao da je zadovoljan formom u kojoj se nalazi. Srpski reprezentativac je slavio u dva seta… »
Ne, gde baš on! Novak Đoković o rivalu koji nikako ne želi da ga vidi

Ne, gde baš on! Novak Đoković o rivalu koji nikako ne želi da ga vidi

Večernje novosti 17.08.2023
Novak Đoković je prošao u treće kolo Sinsinatija, onako kako nije hteo. Dobio je Alehandra Davidoviča Fokinu u prvom setu 6:4, a onda je Španac morao da mu preda meč zbog problema sa donjim delom leđa. Još pre početka tog duela saznao je rivala… »
Šmekerski potez Đokovića nakon neočekivanog kraja meča: Novak još jednom pokazao da je klasa VIDEO

Šmekerski potez Đokovića nakon neočekivanog kraja meča: Novak još jednom pokazao da je klasa VIDEO

Nova 17.08.2023
Lep gest. Novak Đoković, srpski teniser, plasirao se u treće kolo turnira Masters serije u Sinsinatiju, ali ne onako kako je i sam Đoković priželjkivao. Nakon samo dva poena u drugom setu, Davidovič Fokina je uz bolnu grimasu predao meč, što je… »
Đoković o Monfisu: Radujem se sudaru veterana

Đoković o Monfisu: Radujem se sudaru veterana

Sport klub 17.08.2023
Novak Đoković je prošao u osminu finala turnira Masters serije u Sinsinatiju pošto mu je Španac Davidovič Fokina predao meč pri rezultatu 6:4 za Srbina. Za prolaz među osam najboljih, 36- godišnji Beograđanin igraće protiv starog znanca Gaela… »
Sinsinati - Novak u osmini finala protiv omiljenog rivala!

Sinsinati - Novak u osmini finala protiv omiljenog rivala!

Sportske.net 17.08.2023
Najbolji teniser ikada Novak Đoković je uspeo da savlada Alehandra Davidovič Fokinu pošto mu je španski teniser predao meč šesnaestine finala u Sinsinatiju. Predao je pri vođstvu Novaka, srpski teniser je dobio prvi set sa 6:4, a onda je Fokina… »
Novak u najgorem terminu za Srbiju: Poznato kada Đoković izlazi na teren protiv Monfisa

Novak u najgorem terminu za Srbiju: Poznato kada Đoković izlazi na teren protiv Monfisa

Nova 17.08.2023
Vreme je da se nastavi niz. Novak Đoković je uspešno započeo pohod na titulu u Sinsinatiju na kojem učestvuje posle četiri godine. On je u prvoj rundi savladao Alehandra Davidoviča Fokinu koji mu je predao meč početkom drugogo seta. Novak je prvi… »
Vavrinka kao mladić

Vavrinka kao mladić

Sport klub 17.08.2023
Sten Vavrinka prošao je među 16 najboljih u Sinsinatiju. Trostruki gren slem šampion, koji ima 37 godina, bio je ubedljiv protiv Amerikanca Tijafoa 6:3, 6:4. Švajcarac je sjajno počeo meč protiv desetog nosioca. U drugom gemu je napravio brejk i… »
Ameri baš vole da muče Srbe: Novak Đoković igra u terminu koji nikome ne odgovara

Ameri baš vole da muče Srbe: Novak Đoković igra u terminu koji nikome ne odgovara

Večernje novosti 17.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Sinsinatiju pošto mu je mladi Alehandro Davidovič Fokina predao duel posle prvog seta. FOTO: Tanjug/AP Nije to način na koji je Đoković želeo da se plasira dalje, pa će tako… »
VIDEO Novak poslao poljubac gospođi na tribinama, nije mogla da veruje šta je snašlo

VIDEO Novak poslao poljubac gospođi na tribinama, nije mogla da veruje šta je snašlo

Nova 17.08.2023
Pala u potpuni trans. Novak Đoković je brže nego što se iko nadao obezbedio plasman u treće kolo mastersa u Sinsinatiju,a usput je stigao i da dobro zabavi publiku. Srpski as je za manje od sat vremena završio svoj nastup pošto mu je nakon… »
Rival prišao Novaku, pa mu sve priznao: Problem se pojavio pre nekoliko dana, nisam hteo ovako!

Rival prišao Novaku, pa mu sve priznao: Problem se pojavio pre nekoliko dana, nisam hteo ovako!

Mondo 17.08.2023
Novak Đoković je rutinski prošao u treće kolo Sinsinatija, ali nije želeo da na ovaj način ode u narednu rundu. Novak Đoković je rutinski prošao u treće kolo Sinsinatija, ali nije želeo da na ovaj način ode u narednu rundu. Novak Đoković je… »
"Svi pričaju o mojim godinama, a šta je sa njim?" Novak "bocnuo" rivala pred meč!

"Svi pričaju o mojim godinama, a šta je sa njim?" Novak "bocnuo" rivala pred meč!

Mondo 17.08.2023
Novak Đoković je imao samo reči hvale za Gaela Monfisa pred njihov 19. međusobni susret. Novak Đoković je imao samo reči hvale za Gaela Monfisa pred njihov 19. međusobni susret. Novak Đoković je prošao u treće kolo Sinsinatija, onako kako nije… »
Novače, šta će reći Jelena!? Gospođa će pamtiti poljubac ceo život: "Da meni Nole ovo uradi, pala bih u nesvest" (video)

Novače, šta će reći Jelena!? Gospođa će pamtiti poljubac ceo život: "Da meni Nole ovo uradi, pala bih u nesvest" (video)

Mondo 17.08.2023
Novak Đoković oduševio jednu svoju navijačicu u Sinsinatiju tako što joj je poslao poljubac. Novak Đoković oduševio jednu svoju navijačicu u Sinsinatiju tako što joj je poslao poljubac. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala… »
Đoković u trećem kolu Sinsinatija, Fokina predao meč

Đoković u trećem kolu Sinsinatija, Fokina predao meč

Radio 021 17.08.2023
Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira u Sinsinatiju pošto mu je Alehandar Davidovič Fokina predao meč u prvom gemu drugog seta pri vođstvu Đokovića od 1:0 u setovima. Đoković je prvi set dobio sa 6:4 posle 42 minuta igre, a posle dva… »
Nepopularan termin za Noleta: Nadam se da će biti još bolje

Nepopularan termin za Noleta: Nadam se da će biti još bolje

Sport klub 17.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju pošto mu je Alehandro Davidovič Fokina predao meč posle prvog seta (6:4) nakon 46 minuta provedenih na terenu. Noleta u narednoj rundi očekuje duel sa Gaelom Monfisom… »
Raspoloženi Novak se baš lepo zabavljao sa publikom (VIDEO)

Raspoloženi Novak se baš lepo zabavljao sa publikom (VIDEO)

Sport klub 17.08.2023
Drugi teniser sveta Novak Đoković se posle plasmana u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju baš lepo zabavljao sa publikom. Na tribinama je bilo i mnogo srpskih trobojki, a Nole je u znak zahvalnosti za podršku u prvom meču u SAD posle 2021… »
Đoković u trećem kolu sinsinatija: Novak se nije nadao ovakvoj pobedi

Đoković u trećem kolu sinsinatija: Novak se nije nadao ovakvoj pobedi

Večernje novosti 17.08.2023
NOVAK Đoković plasirao se u treće kolo mastersa u Sinsinatiju nakon što je početkom drugog seta meč predao Alehandro Davidovič Fokina. Prvi je rešen sa 6:4 u korist drugog igrača sveta. Screenshot / TennisTV Prvi meč srpskog asa na ovom turniru… »
Novak nije ni kročio na teren, a stari dužnik ga čeka: Pamti Srbinu 18 poraza i hoće konačno da ga pobedi!

Novak nije ni kročio na teren, a stari dužnik ga čeka: Pamti Srbinu 18 poraza i hoće konačno da ga pobedi!

Mondo 17.08.2023
Gael Monfis je sledeći na putu Novaka Đokovića. Ali prvo mora pasti Davidovič Fokina! Gael Monfis je sledeći na putu Novaka Đokovića. Ali prvo mora pasti Davidovič Fokina! Nije Novak Đoković ni kročio na teren u Sinsinatiju, a već zna… »
"Ma, ovo nisu normalni uslovi!" Karlos Alkaraz objasnio zašto se muči u Sinsinatiju

"Ma, ovo nisu normalni uslovi!" Karlos Alkaraz objasnio zašto se muči u Sinsinatiju

Večernje novosti 16.08.2023
KARLOS Alkaraz teže je nego što se očekivalo preskočio prvu prepreku na mastersu u Sinsinatiju. On je pobedio Džordana Tompsona sa 7:5, 4:6, 6:3. Ipak, nije bio zadovoljan uslovima u Ohaju najbolji teniser sveta. FOTO: Tanjug/AP Meč njega i… »
Srpska senzacija: Lajović izbacio šampiona Toronta sa mastersa u Sinsinatiju!

Srpska senzacija: Lajović izbacio šampiona Toronta sa mastersa u Sinsinatiju!

Večernje novosti 16.08.2023
SRPSKI teniser Dušan Lajović napravio je veliku senzaciju na mastersu u Sinsinatiju, pošto je u 2. kolu pobedio Janika Sinera sa 6:4, 7:6(4). FOTO: EPA Trenutno 66. igrač sveta uspeo je da eliminiše šampiona Toronta i šestog na ATP listi, pa otuda… »

Vesti dana »