Povezane vesti

Ispovest srpkinje iz autobusa koji se sudario u Grčkoj! "Vozilo je bilo u vazduhu" - izvukli ih kroz slomljen prozor!

Ispovest srpkinje iz autobusa koji se sudario u Grčkoj! "Vozilo je bilo u vazduhu" - izvukli ih kroz slomljen prozor!

Mondo 11.09.2023
Dve prijateljice, starije gospođe iz Pančeva krenule su put Grčke kada je automobil u 7.00 ujutru prešao na levu stranu i krenuo da se direktno zakuca u autobus. Dve prijateljice, starije gospođe iz Pančeva krenule su put Grčke kada je automobil u… »
Posle teškog udesa srpskog autobusa u Grčkoj, putnici nastavljaju letovanje! U Stavros stiglo 42 turista, evo kakvo je stanje…

Posle teškog udesa srpskog autobusa u Grčkoj, putnici nastavljaju letovanje! U Stavros stiglo 42 turista, evo kakvo je stanje…

Blic 11.09.2023
“Niko od 26 putnika iz autobusa koji su juče zbog povreda zadržani na lečenju u bolnicama u Grčkoj nije životno ugrožen. U organizaciji agencije 10 putnika se vratilo noćas u Srbiju dok su 42 putnika odlučila da nastave letovanje i oni se već… »
"Autobus je bio u vazduhu, preko mene su padale stvari, čuli su se jauci" Putnica iz Pančeva opisala užas posle udesa u…

"Autobus je bio u vazduhu, preko mene su padale stvari, čuli su se jauci" Putnica iz Pančeva opisala užas posle udesa u…

Kurir 11.09.2023
Dve putnice, starije žene iz Srbije, najteže su povređene u jučerašnjoj tragediji na nacionalnom putu Solun - Atina su medicinski zbrinute. Bojan Milosavljević iz agencije "San ski" iz Niša kaže da nema životno ugroženih osoba iz autobusa koji… »
Više od polovine putnika odlučilo da nastavi letovanje posle udesa

Više od polovine putnika odlučilo da nastavi letovanje posle udesa

Politika 11.09.2023
Prema informacijama iz Soluna i Poikastra na bolničkom lečenju je 26 srpskih državljana, desetoro je odlučio da se vrati kućama, a 42 je već u odmaralištima. NIŠ – Nakon teške saobraćajne nesreće i sudara sa putničkim automobilom grčkih… »
„Plaćate putarinu da poginete“: Mladen Alvirović o „putu smrti“ od Soluna do Evzonija

„Plaćate putarinu da poginete“: Mladen Alvirović o „putu smrti“ od Soluna do Evzonija

Nova 11.09.2023
U saobraćajnoj nesreći u Grčkoj na auto-putu E-75 poginulo je 14 osoba. U nesreći je učestovao i autobus sa 78 putnika iz Srbije. A državni put od Soluna ka Evzoniju u Grčkoj je prozivod „zločinačke ravnodušnosti nadležnih organa“, napisao… »
"Bila sam u autobusu koji je doživeo udes!" Javila se Srpkinja povređena u nesreći u Grčkoj - i muž i deca su u bolnici!

"Bila sam u autobusu koji je doživeo udes!" Javila se Srpkinja povređena u nesreći u Grčkoj - i muž i deca su u bolnici!

Mondo 11.09.2023
Oglasila se žena iz Srbije povređena u nesreći u Grčkoj. Oglasila se žena iz Srbije povređena u nesreći u Grčkoj. Putnica S. H. koja je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na nacionalnom putu Atina-Solun gde je 53 srpskih… »
"U bolnici sam u Solunu, deca i muž isto.: Imam molbu" Oglasila se žena koja je bila u srpskom autobusu koji se sudario kod…

"U bolnici sam u Solunu, deca i muž isto.: Imam molbu" Oglasila se žena koja je bila u srpskom autobusu koji se sudario kod…

Blic 11.09.2023
"U bolnici sam u Solunu. Juče sam bila u autobusu koji je imao udes. Ja sam na hirurgiji, deca i muž na dečjem odeljenju. Nismo u kontaktu, ispraznio im se telefon. Mužu je potreban lek, koji je ostao u koferu u autobusu. Da li neko ima informaciju… »
U grčkim bolnicama 26 putnika iz niškog autobusa, 40 nastavilo letovanje

U grčkim bolnicama 26 putnika iz niškog autobusa, 40 nastavilo letovanje

N1 Info 11.09.2023
Desetoro putnika iz niškog autobusa koji je u nedelju učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu između Evzonija i Soluna vratilo se u Srbiju, dok će 40 nastaviti letovanje u Grčkoj, saznaje RTS. U tri grčke bolnice smešteno je 26… »
Poginulo četvoro grčkih državljana, 49 putnika povređeno

Poginulo četvoro grčkih državljana, 49 putnika povređeno

Politika 11.09.2023
Od našeg dopisnika Atina – Na 552. kilometru nacionalnog puta Evzoni – Solun – Atina, u blizini mesta Polikastro, juče u 6.30 časova došlo je do teške saobraćajne nesreće. Sudarili su se autobus niških registarskih oznaka i automobil s… »
Desetoro putnika vratilo se iz Grčke u Srbiju posle saobraćajne nesreće, 40 nastavlja letovanje

Desetoro putnika vratilo se iz Grčke u Srbiju posle saobraćajne nesreće, 40 nastavlja letovanje

Danas 11.09.2023
Desetoro putnika iz niškog autobusa koji je u nedelju učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu između Evzonija i Soluna vratilo se u Srbiju, dok će 40 nastaviti letovanje u Grčkoj, saznaje RTS. U tri grčke bolnice smešteno je 26… »
Desetoro putnika iz niškog autobusa vratilo se u Srbiju, 40 nastavlja letovanje u Grčkoj

Desetoro putnika iz niškog autobusa vratilo se u Srbiju, 40 nastavlja letovanje u Grčkoj

RTS 11.09.2023
Desetoro putnika iz niškog autobusa koji je u nedelju učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu između Evzonija i Soluna vratilo se u Srbiju, dok će 40 nastaviti letovanje u Grčkoj, saznaje RTS. U tri grčke bolnice smešteno je 26… »
Ja sam u bolnici, bila sam u autobusu koji je imao udes: Oglasila se putnica koja je preživela nesreću u Grčkoj "ne…

Ja sam u bolnici, bila sam u autobusu koji je imao udes: Oglasila se putnica koja je preživela nesreću u Grčkoj "ne…

Kurir 11.09.2023
Putnica S. H. koja je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na nacionalnom putu Atina-Solun gde je 53 srpskih turista povređeno, dok su tri Grkla i Rus poginuli u udesu autobusa niških registarskih oznaka i dva automobila, obratila… »
Seničić otkrio kako su povređeni Srbi u Grčkoj! Pomenuo i turiste koji putuju u Maroko, evo da li će biti otkazivanja

Seničić otkrio kako su povređeni Srbi u Grčkoj! Pomenuo i turiste koji putuju u Maroko, evo da li će biti otkazivanja

Mondo 11.09.2023
Oglasio se Direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija (JUTA) Aleksandar Seničić se oglasio i rekao da su povređeni u Grčkoj van životne opasnosti i ispričap šta će biti sa putovanjima za Maroko. Oglasio se Direktor Nacionalne… »
Đenić: U Srbiju se vratilo 10 putnika koji su imali udes u Grčkoj, 25 u bolnicama

Đenić: U Srbiju se vratilo 10 putnika koji su imali udes u Grčkoj, 25 u bolnicama

Insajder 11.09.2023
Od 78 putnika autobusa niške agencije "Skaj end San" koji je imao udes u Grčkoj na putu ka Stavrosu, 10 putnika se vratilo u Srbiju, a trenutno je 25 teže i lakše povređenih u bolnicama u Solunu i Kilkisu, izjavila je danas Tanjugu pomoćnica… »
Đenić: U Srbiju se vratilo 10 putnika koji su imali udes u Grčkoj, 25 u bolnicama

Đenić: U Srbiju se vratilo 10 putnika koji su imali udes u Grčkoj, 25 u bolnicama

RTV 11.09.2023
EVZONI - Od 78 putnika autobusa niške agencije "Skaj end San" koji je imao udes u Grčkoj na putu ka Stavrosu, 10 putnika se vratilo u Srbiju, a trenutno je 25 teže i lakše povređenih u bolnicama u Solunu i Kilkisu, izjavila je danas Tanjugu… »
Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

Novi magazin 11.09.2023
Osmoro povređenih u saobraćajnoj nesreći blizu Soluna, u kojoj je učestvovao autobus turističke agencije iz Niša, otpušteno je iz bolnice, dok je 15 ljudi zadržano na dodatnim analizama jer imaju prelome. Direktor Nacionalne asocijacije… »
Vlasnik turističke agencije: Deo putnika posle nesreće otputovao za Stavros

Vlasnik turističke agencije: Deo putnika posle nesreće otputovao za Stavros

Euronews 11.09.2023
Srpski turisti koji su povređeni u saobraćajnoj nesreći nedelaleko od Soluna, smešteni su u bolnicama u Solunu, Kilkisu i u mestu Gumenisa, rekao je za Euronews Srbija vlasnik agencije "Sky&Sun" Bojan Milosavljević. Kako je precizirao, desetoro… »
Posle teškog udesa srpskog autobusa u Grčkoj, putnici nastavljaju letovanje! U Stavros stiglo 42 turista, evo kakvo je stanje…

Posle teškog udesa srpskog autobusa u Grčkoj, putnici nastavljaju letovanje! U Stavros stiglo 42 turista, evo kakvo je stanje…

Blic 11.09.2023
“Niko od 26 putnika iz autobusa koji su juče zbog povreda zadržani na lečenju u bolnicama u Grčkoj nije životno ugrožen. U organizaciji agencije 10 putnika se vratilo noćas u Srbiju dok su 42 putnika odlučila da nastave letovanje i oni se već… »
Đenić nakon udesa u Grčkoj: U Srbiju se vratilo 10 putnika, 25 u bolnicama

Đenić nakon udesa u Grčkoj: U Srbiju se vratilo 10 putnika, 25 u bolnicama

Telegraf 11.09.2023
Putnici su se vratili autobusom koji je sinoć poslat po njih. Od 78 putnika autobusa niške agencije "Skaj end San" koji je imao udes u Grčkoj na putu ka Stavrosu, 10 putnika se vratilo u Srbiju, a trenutno je 25 teže i lakše povređenih u bolnicama u… »
Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

Telegraf 11.09.2023
Direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija (JUTA) o našim turistima nakon sudara u Grčkoj i snažnog zemljotresa u Maroku. Osmoro povređenih u saobraćajnoj nesreći blizu Soluna, u kojoj je učestvovao autobus turističke agencije iz Niša… »
"Petnaestoro Srba zadržano u bolnici, lečenje se nastavlja": Seničić o povređenim Srbima kod Soluna, evo u kakvom su…

"Petnaestoro Srba zadržano u bolnici, lečenje se nastavlja": Seničić o povređenim Srbima kod Soluna, evo u kakvom su…

Blic 11.09.2023
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Atina - Solun, kada su se sudarili autobus srpskih tablica i automobil povređene su 42 osobe, a četvoro njih je nastradalo. Među povređenima ima i državljana Srbije, a prema rečima direktora… »
Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

Seničić: Povređeni u Grčkoj van životne opasnosti, nema otkazivanja putovanja za Maroko

RTS 11.09.2023
Osmoro povređenih u saobraćajnoj nesreći blizu Soluna, u kojoj je učestvovao autobus turističke agencije iz Niša, otpušteno je iz bolnice, dok je 15 ljudi zadržano na dodatnim analizama jer imaju prelome. Direktor Nacionalne asocijacije… »
Šta se događa sa povređenim u sudaru u evzoniju? Bojan Milosavljević: Od ukupno 53 srpskih turista, 14 zadržano u Solunu…

Šta se događa sa povređenim u sudaru u evzoniju? Bojan Milosavljević: Od ukupno 53 srpskih turista, 14 zadržano u Solunu…

Kurir 11.09.2023
O jučerašnjem teškom sudaru koji se dogodio u blizini Evzonija, kada se autobus niške tursitičke agencije s putnicima sudario sa dva putnička automobila i dalje se priča i u Nišu i u Srbiji. Četiri osobe iz automobila su poginule, 53 putnika je… »
Vlasnik agencije: Deo putnika iz prevrnutog autobusa otputovao za Stavros

Vlasnik agencije: Deo putnika iz prevrnutog autobusa otputovao za Stavros

N1 Info 11.09.2023
Vlasnik turističke agencije iz Niša "Skaj end San" Bojan Milosavljević rekao je da se deo putnika koji su želeli da nastave letovanje posle saobraćajne nesreće uputio ka Stavrosu. Milosavljević je u nedelju uveče precizirao da su putnici koji su… »
Deo putnika iz autobusa koji je imao udes u Grčkoj otputovao u Stavros

Deo putnika iz autobusa koji je imao udes u Grčkoj otputovao u Stavros

Radio 021 11.09.2023
Vlasnik turističke agencije iz Niša "Skaj end San" Bojan Milosavljević rekao je da se deo putnika koji su želeli da nastave letovanje posle saobraćajne nesreće uputio ka Stavrosu. Milosavljević je u nedelju uveče precizirao da su putnici koji su… »
Organizatori ponudili 2 opcije putnicima nakon sudara! Detalji stravične nesreće: Zbog ovoga je auto krenuo suprotnom trakom!

Organizatori ponudili 2 opcije putnicima nakon sudara! Detalji stravične nesreće: Zbog ovoga je auto krenuo suprotnom trakom!

Kurir 11.09.2023
Četvoro mrtvih, 53 povređenih, među kojima i dvoje dece, posledica su teškog sudara koji se dogodio juče u blizini Evzonija u Grčkoj. Nesreća se dogodila kada je turistički autobus iz Niša i 78 putnika direktno sudario s automobilom u kojem su se… »
Nisu odustali od odmora: Deo putnika iz niškog autobusa nakon stravične nesreće kod Soluna otputovao za Stavros

Nisu odustali od odmora: Deo putnika iz niškog autobusa nakon stravične nesreće kod Soluna otputovao za Stavros

Blic 11.09.2023
Autobus koji je juče učestvovao u tragičnoj saobraćajnoj nesreći kod Soluna prevozio je putnike koji su preko niške agencije "Ski&Sun" bili na letovanju. Bojan Milosavljević, vlasnik turističke agencije rekao je da se deo putnika koji su želeli… »
"Put smrti": Ovako se naziva deonica gde se auto zakucao u srpski autobus pun turista: Nije nadograđen 50 godina, a jedan deo…

"Put smrti": Ovako se naziva deonica gde se auto zakucao u srpski autobus pun turista: Nije nadograđen 50 godina, a jedan deo…

Blic 10.09.2023
Saobraćajna nesreća kod Soluna u kojoj je stradalo četiri osobe, a povređeno je čak 53, proizvod je nebrige nadležnih organa od kojih treba tražiti odgovornost, pišu grčki mediji. Kako kažu, ova deonica se naziva "put smrti", koji od 1970… »
"Put smrti": Ovako se naziva deonica gde se auto zakucao u srpski autobus pun turista: Nije nadograđen 50 godina, a jedan deo…

"Put smrti": Ovako se naziva deonica gde se auto zakucao u srpski autobus pun turista: Nije nadograđen 50 godina, a jedan deo…

Blic 10.09.2023
Saobraćajna nesreća kod Soluna u kojoj je stradalo četiri osobe, a povređeno je čak 53, proizvod je nebrige nadležnih organa od kojih treba tražiti odgovornost, pišu grčki mediji. Kako kažu, ova deonica se naziva "put smrti", koji od 1970… »

Vesti dana »