Mogu li žabe do senzacije: Pao je i Elče u Valensiji, Levante sve bliži timovima iznad crte! (video)

Hot sport 26.02.2022  |  Đorđe Sredojević

Levante rutinirao Elče na svom terenu Fudbaleri Levantea lako su savladali Elče na domačem terenu, rezultatom 3:0, i tako najavili da ipak nisu spremni da se oproste od Primere nakon pet sezona u njoj.

Domaći su, deluje, u pravo vreme postizali golove, i nisu naišli na veći otpor od strane Elčea. Žabe je u prednost doveo, već sada legendarni fudbaler Levantea, Hose Morales na ljubilarnoj 300, utakmici za ovaj tim, golom u završnici drugog poluvremena. U nastavku je odnos snaga bio gotovo identičan, a prednost za domaće je duplirao Horhe de Frutos, a na isteku devedesetog minuta konačan rezultat je postavio Gonzalo Melero. LEYENDA ©️ 3️⃣0️⃣0️⃣ @jose1987morales