Milivojević zakucao u svoju mrežu, Svrake grabe ka opstanku, debitovao Eriksen (video)

Sportski žurnal 26.02.2022

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su na svom terenu nerešeno 0:0 sa Votfordom

Fudbaleri Aston Vile pobedili su na gostujućem terenu Brajton sa 2:0. Aston Vila je povela golom Metija Keša u 17. minutu, a pobedu je obezbedio Oli Votkins pogotkom u 63. minutu. Fudbaleri NJukasla pobedili su na gostujućem terenu Brentford 2:0, u utakmici 27. kola Premijer lige u kojoj je za poraženi tim igrao Kristijan Eriksen, prvi put otkako je u junu doživeo srčani udar na terenu. Golove za NJukasl postigli su Žoelinton u 33. i Džo Vilkok u 44. minutu.