Povezane vesti

Panter: Kada sam bio u Zvezdi dovoljno sam slušao o Partizanu! (video)

Panter: Kada sam bio u Zvezdi dovoljno sam slušao o Partizanu! (video)

Večernje novosti 04.07.2021
FOTO: Instagram KK Partizan Sigurno je da je Panter mogao da pronađe angažman u Evroligi, gde je prošle sezone i nastupao, a za povratak u Srbiju se odlučio zbog Željka Obradovića. - Novi izazov. To me mnogo motiviše. Novi početak, ja i trener… »
Panter: Obradović i ja smo pričali dovoljno da me ubedi da verujem u njegov plan

Panter: Obradović i ja smo pričali dovoljno da me ubedi da verujem u njegov plan

Sportski žurnal 04.07.2021
Kevin je dodao da će stići u Beograd pred početak priprema za novu sezonu. Do zvanične promocije Kevina Pantera ima još dosta vremena, Partizanu je najbitnije da je odradio ključnu stvar, obezbedio paraf na ugovoru MVP-ija Lige šampiona iz 2019… »
Panter se javio iz bruklina: Amerikanac objasnio zbog čega je u Partizanu – ‘Željko me ubedio, u Zvezdi sam saznao dosta…

Panter se javio iz bruklina: Amerikanac objasnio zbog čega je u Partizanu – ‘Željko me ubedio, u Zvezdi sam saznao dosta…

Hot sport 04.07.2021
Kevin Panter je prvo pojačanje Košarkaškog kluba Partizan za narednu sezonu. Ovaj sjajni šuter potpisao je dvogodišnji ugovor sa beogradskim klubom i biće na raspolaganju Željku Obradoviću, koji vrši veliku rekonstrukciju. Američki košarkaš… »
Panter: Zbog Obradovića verujem u Partizan, volim izazove

Panter: Zbog Obradovića verujem u Partizan, volim izazove

N1 Info 04.07.2021
Kevin Panter je od pre nekoliko dana novi igrač Partizana. Niko se nije nadao da će crno-beli dovesti ovako zvučno pojačanje i igrača koji je sigurno mogao da nađe angažman u Evroligi, pa je zato u svojoj prvoj izjavi za zvanični Jutjub kanal… »
Kako će "Delije" reagovati - Panter otkrio zašto baš Partizan

Kako će "Delije" reagovati - Panter otkrio zašto baš Partizan

Sportske.net 04.07.2021
Prvo pojačanje Partizana za narednu sezonu je nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Kevin Panter, koji je sa crno-belima potpisao dvogodišnji ugovor. Kao što se i dalo naslutiti, ključni razlog zašto je Amerikanac sa srpskim pasošem odabrao baš… »
Panter prvi put kao crno-beli: Trener Obradović me ubedio da verujem u njegovu viziju

Panter prvi put kao crno-beli: Trener Obradović me ubedio da verujem u njegovu viziju

Mozzart sport 04.07.2021
“Ako se bude igralo pred navijačima, imaćemo ludu sezonu”, poručuje Amerikanac. Do zvanične promocije Kevina Pantera proći će još dosta vremena, jer sezona kreće tek za tri meseca, ali novi košarkaš Partizana se putem klupske televizije prvi… »
U zvezdi sam saznao dosta o Partizanu! Kevin Panter se javio - Željko me ubedio da dođem! (video)

U zvezdi sam saznao dosta o Partizanu! Kevin Panter se javio - Željko me ubedio da dođem! (video)

Mondo 04.07.2021
Kevin Panter je svojim dolaskom u Partizan uzdrmao region, a nekadašnji igrač Crvene zvezde se direktno iz Amerike javio tim povodom. Kevin Panter je svojim dolaskom u Partizan uzdrmao region, a nekadašnji igrač Crvene zvezde se direktno iz Amerike… »
Panter: U Zvezdi saznao više o Partizanu, Željko me ubedio

Panter: U Zvezdi saznao više o Partizanu, Željko me ubedio

Nova 04.07.2021
Kevin Panter dao je prvi intervju za klupski kanal Partizana, u kom je naveo da je Željko Obradović "presudio" za potpis. „Dobar je osećaj, zaista dobar. Samouveren sam i srećan, ovo je novi izazov za mene. Uzbuđen sam i gledam napred“, rekao je… »
Kevin panter: Obradovićev plan i vizija su me privukli da potpišem za Partizan!

Kevin panter: Obradovićev plan i vizija su me privukli da potpišem za Partizan!

Večernje novosti 04.07.2021
FOTO: EPA Željko Obradović je čovek zvani trofej, a crno-beli se nadaju da će sa njim klub vratiti stari sjaj i ponovo krenuti stazama uspeha. Prvo pojalčanje je upravo Amerikanac sa evroligaškim iskustvom. On ističe da ga je ambiciozni projekat… »

Vesti dana »