Povezane vesti

Treneri beloruske sprinterke izbačeni sa Olimpijskih igara

Treneri beloruske sprinterke izbačeni sa Olimpijskih igara

Glas Amerike 06.08.2021
TOKIO — Dvojica trenera beloruske sprinterke Kristine Timanovskaje, koja ih je optužila da su protiv njene volje hteli da je vrate kući sa Olimpijskih igara, izbačeni su iz Olimpijskog sela u Tokiju i njihove akreditacije su poništene, saopštio je… »
MOK izbacio sa Igara dvojicu beloruskih trenera

MOK izbacio sa Igara dvojicu beloruskih trenera

Slobodna Evropa 06.08.2021
Međunarodni olimpijski komitet (MOK) oduzeo je akreditacije dvojici beloruskih trenera zbog njihovog navodnog pokušaja da primoraju sprinterku Kristinu Timanovskaju da se vrati kući u Belorusiju sa Olimpijskih igara u Tokiju. MOK je preduzeo mere 6… »
Moj beg od lukašenka i njegovih otmičara u Tokiju: Nazvala me je baka i upozorila, imala sam samo 10 sekundi!

Moj beg od lukašenka i njegovih otmičara u Tokiju: Nazvala me je baka i upozorila, imala sam samo 10 sekundi!

Kurir 06.08.2021
Olimpijske igre u Tokiju ostaće upamćene i po životnoj drami beloruske atletičarke Kristine Cimanovskaje. Ona je odbila da se vrati u zemlju posle odluke tamošnjeg Olimpijskog komiteta da je na silu vrate iz Tokija. Na aerodromu je uspela da… »
Olimpijske igre i Belorusija: Slučaj Timanovskaja - MOK izbacio beloruske trenere sa Olimpijskih igara

Olimpijske igre i Belorusija: Slučaj Timanovskaja - MOK izbacio beloruske trenere sa Olimpijskih igara

BBC News 06.08.2021
„Važno je da utvrdimo sve činjenice, a za to je potrebno vreme. Do tada, za MOK je najvažnije da sve bude u redu sa sportistkinjom", rekao je Mark Adams, portparol MOK. Međunarodni Olimpijski komitet (MOK) oduzeo je akreditacije dvojici beloruskih… »
Beloruski treneri izbačeni sa olimpijade: MOK im oduzeo akreditacije zbog slučaja Timanovske

Beloruski treneri izbačeni sa olimpijade: MOK im oduzeo akreditacije zbog slučaja Timanovske

Večernje novosti 06.08.2021
Sprinterka Kristina Timanovska MOK je saopštio da je pokrenuo zvaničnu istragu o Arturu Šimaku u Juriju Majseviču koji su morali da napuste olimpijsko selo, dok je, u međuvremenu, beloruska atlatičarka Timanovska dobila azil u Poljskoj, pošto se… »
Epilog drame u Tokiju: Dvojica beloruskih trenera suspendovana sa OI zbog slučaja sa atletičarkom Cimanovskom

Epilog drame u Tokiju: Dvojica beloruskih trenera suspendovana sa OI zbog slučaja sa atletičarkom Cimanovskom

Kurir 06.08.2021
Dvojici beloruskih trenera, koji se povezuju sa slučajem atletičarke Kristine Cimanovske, oduzete su akreditacije za Olimpijske igre u Tokiju i oni su morali da napuste olimpijsko selo, saopštio je danas Medjunarodni olimpijski komitet (MOK). Kako su… »
Beloruski treneri izbačeni sa Igara zbog skandala sa atletičarkom

Beloruski treneri izbačeni sa Igara zbog skandala sa atletičarkom

Nova 06.08.2021
Međunarodni olimpijski komitet je saopštio da je dvojicu trenera iz beloruskog tima izbacio sa Olimpijskih igara u Tokiju, pošto su pokušali da vrate kući atletičarku Kriscinu Cimanuskaja. MOK je naveo da je ukinuo akreditacije Arturu Šimaku i… »
Beloruski treneri proterani iz Olimpijskog sela

Beloruski treneri proterani iz Olimpijskog sela

RTS 06.08.2021
Dva beloruska trenera izgubili su olimpijske akreditacije i moraju da napuste Igre, nakon što su oni sami pokušali da nateraju njihovu atletičarku da se vrati u domovinu zbog izražavanja nezadovoljstva njihovim radom. Artur Šimak i Juri Majsevič su… »
MOK izbacio sa Igara dvojicu beloruskih trenera

MOK izbacio sa Igara dvojicu beloruskih trenera

Sportski žurnal 06.08.2021
Cimanuskaja se trenutno nalazi u Poljskoj, koja joj je odobrila humanitarnu vizu. Međunarodni olimpijski komitet (MOK) saopštio je danas da je dvojicu trenera iz beloruskog tima izbacio sa Olimpijskih igara u Tokiju, pošto su pokušali da vrate kući… »
MOK izbacio dvojicu bjeloruskih trenera sa OI zbog sprinterke

MOK izbacio dvojicu bjeloruskih trenera sa OI zbog sprinterke

Al Jazeera 06.08.2021
Međunarodni olimpijski komitet pokrenuo je zvaničnu istragu o navodima da je Bjelorusija pokušala da prisili sportistkinju da se sa Olimpijskih igara u Tokiju vrati u zemlju. Međunarodni olimpijski komitet (MOK) oduzeo je akreditacije dvojici… »

Vesti dana »