Povezane vesti

Aleksandar Vučić: Sačuvali smo mir

Aleksandar Vučić: Sačuvali smo mir

Insajder 27.11.2022
Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu "budućnostsrbijeav". Aleksandar Vučić je posebno zahvalio srpskom narodu sa Kosova i Metohije. "Posebno sam zahvalan… »
Vučić: U nedelji za nama smo uspeli da sačuvamo mir

Vučić: U nedelji za nama smo uspeli da sačuvamo mir

N1 Info 27.11.2022
Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav". Aleksandar Vučić je posebno zahvalio srpskom narodu sa Kosova i Metohije. „Posebno sam zahvalan… »
Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

RTK 27.11.2022
Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu „buducnostsrbijeav“. „Posebno sam zahvalan našem narodu sa Kosova i Metohije što je pokazao da se, posle decenija… »
Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

Dnevnik 27.11.2022
BEOGRAD: Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu "budućnostsrbijeav". "Posebno sam zahvalan našem narodu sa Kosova i Metohije što je pokazao da se, posle… »
Vučić: Ponosan sam što smo uspeli da sačuvamo mir

Vučić: Ponosan sam što smo uspeli da sačuvamo mir

Euronews 27.11.2022
Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav". "Posebno sam zahvalan našem narodu sa Kosova i Metohije što je pokazao da se, posle decenija terora… »
Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

Vučić: Ponosan što smo uspeli da sačuvamo mir

Sputnik 27.11.2022
Ponosan sam što smo u nedelji za nama uspeli da sačuvamo mir, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na društvenim mrežama. „Posebno sam zahvalan našem narodu sa Kosova i Metohije što je pokazao da se, posle decenija terora, i dalje bori… »
Vučić: Narod sa KiM dokazao da je svetinja za koju se borimo veća od svake nepravde

Vučić: Narod sa KiM dokazao da je svetinja za koju se borimo veća od svake nepravde

Telegraf 27.11.2022
Vučić je naveo da nam je prethodna sedmica donela nekoliko pobeda. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi snimak na svom Instagram profilu podsećajući na događaje iz prethodne nedelje. On je naveo da je ponosan što smo uspeli da… »

Vesti dana »