Povezane vesti

Ja sam se probudio, a žena se sprema za posao: Prvo oglašavanje posle bekstva iz Zadruge - evo šta je rekao Miki Đuričić

Ja sam se probudio, a žena se sprema za posao: Prvo oglašavanje posle bekstva iz Zadruge - evo šta je rekao Miki Đuričić

Mondo 28.12.2022
Miki Đuričić je pobegao iz Zadruge - oprostio se od honorara i moraće da plati kaznu. Miki Đuričić je pobegao iz Zadruge - oprostio se od honorara i moraće da plati kaznu "Večiti rijaliti učesnik" Miki Đuričić diskvalifikovan je iz Zadruge 6… »
Prvo javno oglašavanje mikija nakon diskvalifikacije Otkrio pravi razlog bekstva, ne želi više da ćuti, a evo kada se…

Prvo javno oglašavanje mikija nakon diskvalifikacije Otkrio pravi razlog bekstva, ne želi više da ćuti, a evo kada se…

Alo 28.12.2022
Miki je, inače, bio prvi rijaliti učesnik koji je potpisao ugovor za šestu sezonu. Miki Đuričić je diskvalifikovan iz rijalitija "Zadruga 6" nakon što je odlučio da samoinicijativno napusti imanje u Šimanovcima, a on se sada prvi put oglasio… »
Zbog bekstva iz zadruge ostao bez ogromne svote novca! Ovo su detalji ugovora Mikija Đuričića - Imao je posebne uslove!

Zbog bekstva iz zadruge ostao bez ogromne svote novca! Ovo su detalji ugovora Mikija Đuričića - Imao je posebne uslove!

Mondo 28.12.2022
Miki Đuričić na iznenađenje mnogih zadrugara i gledalaca posle samo dva meseca pobegao je iz rijalitija. Miki Đuričić na iznenađenje mnogih zadrugara i gledalaca posle samo dva meseca pobegao je iz rijalitija. Rijaliti učesnik Miki Đuričić… »
Ovo su bili detalji ugovora mikija đuričića: Imao dogovor sa produkcijom, sve pogazio, a evo kad je trebalo da napusti…

Ovo su bili detalji ugovora mikija đuričića: Imao dogovor sa produkcijom, sve pogazio, a evo kad je trebalo da napusti…

Blic 27.12.2022
Miki Đurićić samoinicijativno je napustio rijaliti "Zadrugu", a zbog kršenja ugovora moraće da plati produkciji kaznu u iznosu od 50.000 evra. Inače, pčelar iz Kupinova prvi je potpisao ugovor za ulazak u "Zadrugu 6", a kako se dogovorio sa… »
Istina o honoraru mikija đuričića: Dogovorena suma je bila ogromna - imao je uslove kakve niko nije imao

Istina o honoraru mikija đuričića: Dogovorena suma je bila ogromna - imao je uslove kakve niko nije imao

Blic 27.12.2022
Miki Đuričić, koji je danas samoinicijativno napustio "Zadrugu", bio je prvi rijaliti učesnik koji je potpisao ugovor za šestu sezonu. Kako su tada prenosili domaći mediji, njegov honorar za učešće u šou-programu iznosio je čak 150.000 evra. On… »

Vesti dana »