Povezane vesti

Sednica vlade u ponedeljak pre podne, prisustvovaće i predsednik Vučić, obraćanje javnosti u 20 časova

Sednica vlade u ponedeljak pre podne, prisustvovaće i predsednik Vučić, obraćanje javnosti u 20 časova

RTV 22.01.2023
BEOGRAD - Sednica Vlade Srbije biće održana sutra u 11 časova, u zgradi Vlade Srbije, Nemanjina 11. Na poziv predsednice Vlade Ane Brnabić, sednici će prisustvovati predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, saopšteno je iz Vlade. Još jedna… »
Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

Politika 22.01.2023
Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, rezimirajući događaje protekle sedmice. „Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj… »
Vučić na Instagramu objavio da je 'dao sve od sebe' da štiti Srbiju

Vučić na Instagramu objavio da je 'dao sve od sebe' da štiti Srbiju

Beta 22.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu da je "dao sve od sebe da čuva i štiti Srbiju" jer "predaja nikada nije bila opcija" i pozvao na jedinstvo u "ne lakim izborima koji su pred nama". "Pred nama nisu laki dani, a ni izbori. Da… »
Vučić: Dao sam sve od sebe da čuvam Srbiju, jer predaja nikada nije bila opcija

Vučić: Dao sam sve od sebe da čuvam Srbiju, jer predaja nikada nije bila opcija

N1 Info 22.01.2023
Pred nama nisu laki dani, a ni izbori i da bismo odbranili i sačuvali i zemlju i narod moramo biti jedinstveni i ujedinjeni, objavio je na Instagramu predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je istakao da je dao sve od sebe da čuva i štiti Srbiju… »
Vučićev osvrt na prošlu nedelju: Dao sam sve od sebe da čuvam i štitim Srbiju

Vučićev osvrt na prošlu nedelju: Dao sam sve od sebe da čuvam i štitim Srbiju

Danas 22.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram profilu objavio je video podsećanja na događaje iz prethodne nedelje. Kako je naveo, bila je to „još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije“. „Ponosan sam… »
Vučić: Da bismo odbranili zemlju moramo biti jedinstveni i ujedinjeni

Vučić: Da bismo odbranili zemlju moramo biti jedinstveni i ujedinjeni

Sputnik 22.01.2023
"Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj areni u Davosu. Sa međunarodnim predstavnicima sam nastavio tešku, ali neophodnu i otvorenu diskusiju u cilju rešavanja gorućeg pitanja za našu državu, a to su život i opstanak… »
"Pred nama nisu laki dani, a ni izbori": Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

"Pred nama nisu laki dani, a ni izbori": Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

Blic 22.01.2023
Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, rezimirajući događaje protekle sedmice. - Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj… »
Vučić: Još jedna nedelja za bolju budućnost Srbije

Vučić: Još jedna nedelja za bolju budućnost Srbije

RTK 22.01.2023
Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, rezimirajući događaje protekle sedmice. „Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj… »
Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost

Dnevnik 22.01.2023
BEOGRAD: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, rezimirajući događaje protekle sedmice. "Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u… »
Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, pred nama nisu laki izbori

Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, pred nama nisu laki izbori

Euronews 22.01.2023
Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, rezimirajući događaje protekle sedmice. "Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj… »
Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije

Vučić: Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije

Telegraf 22.01.2023
"Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj areni, na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu", navodi Vučić. Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost Srbije, naveo je predsednik Srbije Aleksandar… »
Pred nama nisu laki dani, A ni izbori! Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost, Srbija će…

Pred nama nisu laki dani, A ni izbori! Još jedna nedelja borbe za opstanak i prosperitet, za bolju budućnost, Srbija će…

Kurir 22.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumirao je na Instagramu veoma tešku nedelju za nama: "Ponosan sam što se glas Srbije čuo jasno i racionalno u svetskoj areni, na Samitu u Davosu. Važno je što smo precizno i argumentovano izneli našu politiku, a… »

Vesti dana »