Povezane vesti

Vučić: Srbija više od godinu dana izdržala na pozicijama samostalne politike

Vučić: Srbija više od godinu dana izdržala na pozicijama samostalne politike

RTV 03.04.2023
VERONA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da očekuje nastavak pritisaka na Srbiju, kada je u pitanju rešavanje kosovskog pitanja, ali da će Srbija znati sa tim da se izbori. "Oni će nastaviti da nas pritiskaju, i jedne i druge… »
Predsednik Vučić iz Verone odgovorio na napade: Kao pred Prvi svetski rat, Srbija im kriva za sve

Predsednik Vučić iz Verone odgovorio na napade: Kao pred Prvi svetski rat, Srbija im kriva za sve

Kurir 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Verone i govorio o susretima sa premijerkom Italije Meloni i šefom diplomatije Tajanijem, te podsetio na veliki biznis forum koji je nedavno sa Italijanima održan u Beogradu. Predsednik Vučić je… »
Vučić: Sa Meloni pričao o svemu, nadam se njenoj poseti do kraja godine

Vučić: Sa Meloni pričao o svemu, nadam se njenoj poseti do kraja godine

Telegraf 03.04.2023
Govoreći o sajmu vina, on je rekao da je na toj manifestaciji bilo glavno predstavljanje italijanskih regiona. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je tokom razgovora sa italijanskom premijerkom Đorđom Meloni pričao o svemu, kao… »
Lepa je Italija, Srbija je najlepša! Predsednik Vučić se oglasio pred sutrašnji povratak u Beograd (foto)

Lepa je Italija, Srbija je najlepša! Predsednik Vučić se oglasio pred sutrašnji povratak u Beograd (foto)

Kurir 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završava dvodnevnu radnu posetu Italiji, gde je boravio na međunarodnom sajmu vina u Veroni. Predsednik Vučić se oglasio na svom Instagram profilu gde je objavio fotografiju iz lepe Italije, ali je naglasio da je… »
Vučić najavio dolazak Đorđe Meloni u Beograd: Moj san je uspešna Srbija koja će prebroditi sve zamke sa kojima se…

Vučić najavio dolazak Đorđe Meloni u Beograd: Moj san je uspešna Srbija koja će prebroditi sve zamke sa kojima se…

Politika 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je premijerki Italije Đorđi Meloni zahvalio na podršci i pažnji koju ta zemlja pruža Srbiji i dodao da očekuje da Meloni poseti našu zemlju pre kraja godine. Odgovarajući na pitanja novinara u… »
Vučić sa Ramom i Kovačevskim u Veroni: Najvažniji dogovor o početku funkcionisanja jedinstvenog tržišta rada

Vučić sa Ramom i Kovačevskim u Veroni: Najvažniji dogovor o početku funkcionisanja jedinstvenog tržišta rada

RTV 03.04.2023
VERONA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je jedan od najvažnijih dogovora koji je postignut sa premijerom Albanije Edijem Ramom i premijerom Severne Makedonije Dimitrom Kovačevskim tokom boravka u Veroni o početku funkcionisanja… »
Vučić u Veroni: Privilegija što sam sa Đorđom Meloni obišao sajam "Vinitali“

Vučić u Veroni: Privilegija što sam sa Đorđom Meloni obišao sajam "Vinitali“

RTS 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Veroni sa premijerkom Italije Đorđom Meloni, sa kojom je obišao prestižni sajam vina "Vinitali 2023" na kojem su se predstavili i izlagači iz Srbije, Albanije i Severne Makedonije. "Privilegija mi… »
"Zadovoljan sam onim što smo uradili" Vučić u Italiji: Razgovarali smo o privredi, gasu i svetskim temama

"Zadovoljan sam onim što smo uradili" Vučić u Italiji: Razgovarali smo o privredi, gasu i svetskim temama

Blic 03.04.2023
Predsednik Aleksandar Vučić, sastao se danas sa premijerkom Italije, Đorđom Meloni, u društvu premijera Edija Rame na sajmu "VinItaly" u Veroni. Nakon sastanka, predsednik se obratio domaćim medijima i istakao nekoliko momenata, tema i zaključaka… »
Intervju predsednika iz Verone: Italija vidi Srbiju kao stabilnog i važnog saveznika na Balkanu! Nisam ovde došao da jedem i…

Intervju predsednika iz Verone: Italija vidi Srbiju kao stabilnog i važnog saveznika na Balkanu! Nisam ovde došao da jedem i…

Kurir 03.04.2023
VERONA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je danas intervju uživo iz Verone gde je govorio o susretima sa premijerkom Italije Đorđom Meloni i šefom diplomatije Antonijem Tajanijem, te podsetio na veliki biznis forum koji je nedavno sa… »
Vučić: Imamo najvažniji dogovor o početku funkcionisanja jedinstvenog tržišta rada

Vučić: Imamo najvažniji dogovor o početku funkcionisanja jedinstvenog tržišta rada

Telegraf 03.04.2023
"Procedura će biti pojednostavljena, klikom na mobilnom telefonu", istakao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, rekao je danas da je jedan od najvažnijih dogovora koji je postignut sa premijerom Albanije, Edijem Ramom, i… »
Vučić: Italija vidi Srbiju kao pouzdanog i važnog prijatelja na Balkanu

Vučić: Italija vidi Srbiju kao pouzdanog i važnog prijatelja na Balkanu

Vesti online 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je sa premijerkom Italije Đorđom Meloni imao sadržajan i dobar sastanak i istakao da Italija vidi Srbiju kao pouzdanog, stabilnog, malog, ali važnog saveznika i prijatelja na Balkanu. Vučić je… »
Predsednik iz verone: Pričali smo o odnosima s EU, izašli s idejama! Nije Vučić pobedio u CG! Ministri moraju više da rade

Predsednik iz verone: Pričali smo o odnosima s EU, izašli s idejama! Nije Vučić pobedio u CG! Ministri moraju više da rade

Kurir 03.04.2023
BEOGRAD - Razgovarali smo o bilateralnim odnosima, ali i odnosima sa EU, izašli smo s nekim idejama sva trojica - Rama, Kovačevski i ja. Veliku pažnju Zapadnom Balkanu Italija posvećuje, posebno premijerka Meloni i potpredsednik Tajani, pa sam je… »
"Italija vidi Srbiju kao pouzdanog i važnog prijatelja na Balkanu": Vučić o utiscima posle sastanka s Meloni

"Italija vidi Srbiju kao pouzdanog i važnog prijatelja na Balkanu": Vučić o utiscima posle sastanka s Meloni

Telegraf 03.04.2023
Predsednik Srbije poručio je da očekuje uzvratnu posetu premijerke Italije do kraja godine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je sa premijerkom Italije Đorđom Meloni imao sadržajan i dobar sastanak i istakao da Italija vidi… »
Vučić se sastao sa Đorđom Meloni

Vučić se sastao sa Đorđom Meloni

Politika 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa premijerkom Italije Đorđom Meloni. Na sastanku je prisutan i premijer Albanije Edi Rama. Vučić i Meloni sastali su se na Međunarodnom sajmu vina, VinItaly, koji se održava u Veroni. Uoči ovog… »
Vučić sa Ramom i Meloni o vinu, Evropi i ratu u Ukrajini

Vučić sa Ramom i Meloni o vinu, Evropi i ratu u Ukrajini

Danas 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Veroni da je imao važan sastanak sa premijerkom Italije Đorđom Meloni o uzjamanim odnosima i aktuelnim svetskim temama i da očekuje njenu posetu pre kraja godine. Na marginama Međunarodnog sajma… »
Vučić: Važan sastanak sa premijerkom Italije, očekujem je u Srbiji pre kraja godine

Vučić: Važan sastanak sa premijerkom Italije, očekujem je u Srbiji pre kraja godine

Beta video 03.04.2023
BEOGRAD/VERONA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Veroni da je imao važan sastanak sa premijerkom Italije Đorđom Meloni o bilateralnim odnosima i aktuelnim svetskim temama i da očekuje njenu posetu pre kraja godine. Beta/MOD… »
Vučić: Pre kraja godine očekujem Meloni u Srbiji, Italija ostaje jedan od najvažnijih partnera Srbije

Vučić: Pre kraja godine očekujem Meloni u Srbiji, Italija ostaje jedan od najvažnijih partnera Srbije

Euronews 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, posle razgovora koji su on i premijer Albanije Edi Rama imali sa italijanskom premijerkom Đorđom Meloni, da su imali važan sastanak i da su pričali o odnosu sa EU i o tome kakvu vrstu podrške očekuju… »
Za Balkan bez granica

Za Balkan bez granica

Vesti online 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u dvodnevnoj je poseti Italiji, gde se, u okviru inicijative za saradnju Otvoreni Balkan, sastao sa premijerima Albanije i Severne Makedonije Edijem Ramom i Dimitrom Kovačevskim. Vučić je rekao da je sa predsednikom… »
Vučić sa italijanskom premijerkom Meloni posetio sajam vina u Veroni

Vučić sa italijanskom premijerkom Meloni posetio sajam vina u Veroni

N1 Info 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Veroni sa premijerkom Italije Đorđom Meloni sa kojom je posetio sajam vina VinItaly 2023. „Privilegija mi je i čast što sam sa Meloni i Edijem Ramom obišao VinItaly“, objavio je Vučić na… »
Vučić se sastao sa premijerkom Italije Meloni

Vučić se sastao sa premijerkom Italije Meloni

Insajder 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa premijerkom Italije Đorđom Meloni sa kojom je obišao sajam vina Vinitaly 2023. u Veroni, gde su vina predstavili i izlagači iz Srbije, Albanije i Severne Makedonije. "Privilegija mi je i čast što… »
Vučić iz Verone: Očekujem rast BDP-a u martu, ministri će morati više da rade, zvaću i Anu

Vučić iz Verone: Očekujem rast BDP-a u martu, ministri će morati više da rade, zvaću i Anu

Telegraf 03.04.2023
Predsednik je iskoristio vreme da razgovara i o bilateralnim odnosima Srbije i Italije. Danas je održan važan sastanak sa premijerkom Italije, Đorđom Meloni, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić danas, obraćajući se sa Sajma vina u Veroni… »
Srdačan pozdrav Meloni i Vučića nakon obilaska sajma: Dobrim odnosima dve zemlje doprineo dobar odnos dva lidera (video)

Srdačan pozdrav Meloni i Vučića nakon obilaska sajma: Dobrim odnosima dve zemlje doprineo dobar odnos dva lidera (video)

Blic 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Albanije Edi Rama sastali su se danas sa premijerkom Italije Đorđom Meloni na sajmu "VinItaly" u Veroni. Vučić i Rama zajedno sa premijerom Severne Makedonije Dimitrom Kovačevskim posetili su Italiju… »
Predsednik Vučić se sastao sa Đorđom Meloni: Zahvalni smo Italiji na podršci evropskom putu naše zemlje (foto)

Predsednik Vučić se sastao sa Đorđom Meloni: Zahvalni smo Italiji na podršci evropskom putu naše zemlje (foto)

Kurir 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa premijerkom Italije Đorđom Meloni. Predsednik Vučić se sa Melonijevom, a u društvu premijera Albanije Edija Rame, sastao na sajmu "VinItaly" u Veroni. View this post on Instagram A post… »
Vučić se sastao sa Meloni: Sa Ramom bili na sajmu vina VinItaly

Vučić se sastao sa Meloni: Sa Ramom bili na sajmu vina VinItaly

Telegraf 03.04.2023
Uoči ovog susreta Vučić i premijerka Italije su razgovarali telefonom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa premijerkom Italije Đorđom Meloni. Na sastanku je prisutan i premijer Albanije Edi Rama. Vučić i Meloni sastali su se na… »
Postignut dogovor o radnim dozvolama između Srbije, Severne Makedonije i Albanije

Postignut dogovor o radnim dozvolama između Srbije, Severne Makedonije i Albanije

Biznis.rs 03.04.2023
Saradnja zemalja u okviru inicijative Otvoreni Balkan. Na sastanku sa predsednikom Vlade Albanije Edijem Ramom i predsednikom Vlade Severne Makedonije Dimitrom Kovačevskim u Veroni postignut je dogovor o završetku procesa osiguranja zajedničkih radnih… »
Vučić sa sajma vina: Danilu je posao, a meni ljubav

Vučić sa sajma vina: Danilu je posao, a meni ljubav

Danas 02.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas fotografiju sa sinom Danilom iz Verone, gde državna delegacija boravi na sajmu vina u okviru zajedničkog nastupa vinarija iz zemalja regionalne inicijative Otvoreni Balkan. „Danilu je posao, a meni… »
Čadež: PKS želi da najveće svetske trgovce vina dovede u Beograd

Čadež: PKS želi da najveće svetske trgovce vina dovede u Beograd

Danas 02.04.2023
Predsednik Privredne komore Srbije (PKS) Marko Čadež je izjavio da je za PKS cilj predstavljanja vinara iz zemalja inicijative Otvoreni Balkan u Veroni da u Beograd, u novembru, dođu najveći trgovci i distributeri vina iz Italije i sveta. Čadež je… »

Vesti dana »