Povezane vesti

Hil: Krajnje je vreme da se formira ZSO

Hil: Krajnje je vreme da se formira ZSO

Politika 18.04.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da je ove sedmice tačno 10 godina od potpisivanja Briselskog sporazuma i da je krajnje vreme da se Zajednica srpskih opština pretvori u stvarnost, kao i da SAD tome pridaju ogroman značaj i da neće… »
Hil: I ja se pitam zašto Zajednica opština sa srpskom većinu još nije formirana

Hil: I ja se pitam zašto Zajednica opština sa srpskom većinu još nije formirana

Slobodna Evropa 18.04.2023
Ambasador Sjedinjenih Država u Srbiji Kristofer Hil (Christopher Hill) izjavio je u utorak u Beogradu, uoči desete godišnjice potpisivanja Briselskog sporazuma, da je krajnje vreme da se na Kosovu formira Zajednica opština sa srpskom većinom, prenosi… »
Ambasador Hill: Uspostava zajednice srpskih opština na Kosovu ključna za normalizaciju

Ambasador Hill: Uspostava zajednice srpskih opština na Kosovu ključna za normalizaciju

Al Jazeera 18.04.2023
Službeni Beograd insistira upravo na formiranju zajednice srpskih opština kao polaznoj tački za daljnju implementaciju evropskog plana. Američki ambasador u Srbiji Christopher Hill izjavio je u utorak da formiranje zajednice srpskih opština (ZSO) na… »
"Krajnje je vreme da se pretvori u stvarnost": Hil o ZSO: I ja se pitam zašto još nije formirana, ne odustajemo dok se ne…

"Krajnje je vreme da se pretvori u stvarnost": Hil o ZSO: I ja se pitam zašto još nije formirana, ne odustajemo dok se ne…

Blic 18.04.2023
Zajednice srpskih opština (ZSO) na Kosovu mora biti ključni element u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine, kaže američki ambasador Kristofer Hil. - Svi posrednici u dijalogu kažu "što pre, to bolje - rekao je on. Kaže… »
Hil: Nećemo odustati dok se ZSO ne pretvori u stvarnost

Hil: Nećemo odustati dok se ZSO ne pretvori u stvarnost

N1 Info 18.04.2023
Američki ambasador Kristofer Hil poručio je da formiranje Zajednice srpskih opština (ZSO) na Kosovu mora biti ključni element broj jedan u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. Svi posrednici u pregovorima kažu „što… »
Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme (VIDEO)

Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme (VIDEO)

Beta 18.04.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu, uoči desete godišnjice potpisivanja Briselskog sporazuma, da je krajnje vreme da se formira Zajednica srpskih opština na Kosovu. "Razumem zašto ste to pitanje postavili jer i ja… »
Hil o Zajednici srpskih opština: Svi posrednici kažu, što pre, to bolje

Hil o Zajednici srpskih opština: Svi posrednici kažu, što pre, to bolje

Danas 18.04.2023
Američki ambasador Kristofer Hil poručio je danas da formiranje Zajednice srpskih opština (ZSO) na Kosovu mora biti kljčni element broj jedan u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. Svi posrednici u pregovora kažu… »
Zajednice na Kosovu moraju znati kakva ih budućnost čeka

Zajednice na Kosovu moraju znati kakva ih budućnost čeka

Beta video 18.04.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil rekao je da srpski narod, mora da ima poverenje u ovakve sporazume jer kada se oni jednom potpišu moraju biti sigurni da će i biti sprovedeni. (Ć2)… »
Zainteresovani smo da radimo sa Srbijom po svim pitanjima

Zainteresovani smo da radimo sa Srbijom po svim pitanjima

Beta video 18.04.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil je odgovarajuci na pitanje novinara kako komentariše izjavu specijalni američki izaslanik Džejmsa Rubina da je ``Srbija jedna od glavnih baza za ruske dezinformacije u regionu``, Hil je rekao da bi… »
Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme

Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme

Beta video 18.04.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu uoči desete godišnjice potpisivanja Briselskog sporazuma da je krajnje vreme da se Zajednica srpskih opština formira. ``Razumem zašto ste to pitanje postavili jer i ja… »
Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme (VIDEO)

Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme (VIDEO)

Radio sto plus 18.04.2023
Srpski narod, dodao je, mora da ima poverenje u ovakve sporazume jer kada se oni jednom potpišu moraju biti sigurni da će i biti sprovedeni. “Drugi razlog, možda još važniji je da te zajednice na Kosovu moraju znati kakva ih budućnost čeka jer se… »
Hil smatra da je krajnje vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

Hil smatra da je krajnje vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

Insajder 18.04.2023
Američki ambasador Kristofer Hil poručio je da formiranje Zajednice srpskih opština (ZSO) na Kosovu mora biti ključni element u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. Svi posrednici u pregovora kažu "što pre - to bolje"… »
Ambasador Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme

Ambasador Hil: I ja se pitam zašto ZSO nije formirana, nakon 10 godina Briselskog sporazuma krajnje je vreme

Kurir 18.04.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas u Beogradu, uoči desete godišnjice potpisivanja Briselskog sporazuma, da je krajnje vreme da se formira Zajednica srpskih opština na Kosovu."Razumem zašto ste to pitanje postavili jer i… »
Hil: Krajnje je vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

Hil: Krajnje je vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

Alo 18.04.2023
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da je ove sedmice tačno 10 godina od potpisivanja Briselskog sporazuma i da je krajnje vreme da se Zajednica srpskih opština (ZSO) pretvori u stvarnost, kao i da SAD tome pridaju ogroman značaj i da… »
Hil: Krajnje je vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

Hil: Krajnje je vreme da se ZSO pretvori u stvarnost

RTV 18.04.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je danas da je ove sedmice tačno 10 godina od potpisivanja Briselskog sporazuma i da je krajnje vreme da se Zajednica srpskih opština (ZSO) pretvori u stvarnost, kao i da SAD tome pridaju ogroman… »
Hil: Nećemo odustati…

Hil: Nećemo odustati…

Vesti online 18.04.2023
Američki ambasador Kristofer Hil poručio je da formiranje Zajednice srpskih opština (ZSO) na Kosovu mora biti ključni element u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. – Svi posrednici u pregovorima kažu “što pre –… »
Hil: Zajednica srpskih opština je prioritet

Hil: Zajednica srpskih opština je prioritet

Euronews 18.04.2023
Američki ambasador Kristofer Hil poručio je danas da formiranje Zajednice srpskih opština na Kosovu mora biti ključni element broj jedan u sprovođenju sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. Svi posrednici u pregovora kažu "što pre -… »

Vesti dana »