Povezane vesti

Zvezde Granda: Sukob kakav do sada nismo videli! (VIDEO)

Zvezde Granda: Sukob kakav do sada nismo videli! (VIDEO)

Svet plus 24.03.2024
U emisiji "Zvezde Granda" došlo je do sukoba kakav do sada nismo videli, naime takmičari Bojan Lazović i Miki Sekulovski bili su u duelu, a u toku komentara članova žirija, Bojan je burno odreagovao i nastala je svađa. Marija Šerifović je dala… »
SAD si bezobrazan, ja sam napravio 100 zvezda! Žestoka svađa u Zvezdama Granda - Saša Popović odbrusio takmičaru!

SAD si bezobrazan, ja sam napravio 100 zvezda! Žestoka svađa u Zvezdama Granda - Saša Popović odbrusio takmičaru!

Mondo 24.03.2024
Saša Popović reagovao nakon izjave pevača koji se takmiči u Zvezdama Granda. Saša Popović reagovao nakon izjave pevača koji se takmiči u Zvezdama Granda Saša Popović žestoko je reagovao u poslednjoj emisiji Zvezde Granda, nakon što je Boban… »
"SAD si bezobrazan, nije ti mesto tu" Takmičar u žestokoj svađi sa žirijem, Popoviću pao mrak na oči: Kako možeš to da…

"SAD si bezobrazan, nije ti mesto tu" Takmičar u žestokoj svađi sa žirijem, Popoviću pao mrak na oči: Kako možeš to da…

Kurir 24.03.2024
U jučerašnjoj epizodi muzičkog takmičenja " Zvezde Granda" došlo je do žestokog okršaja između takmičara i Saše Popovića. Naime, Boban Lazović i Miki Sekulovski su bili u duelu i dali su sve od sebe, a haos je nastao upravo kada se Boban nakon… »
Takmičar u žestokoj svađi sa žirijem: Popoviću prekipelo, sasuo mu sve u lice: "Ovo je već bezobrazluk, kako možeš to…

Takmičar u žestokoj svađi sa žirijem: Popoviću prekipelo, sasuo mu sve u lice: "Ovo je već bezobrazluk, kako možeš to…

Blic 24.03.2024
U jučerašnjoj epizodi muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" došlo je do žestokog okršaja između takmičara i Saše Popovića. Naime, Boban Lazović i Miki Sekulovski su bili u duelu i dali su sve od sebe, a haos je nastao upravo kada se Boban nakon… »

Vesti dana »