Povezane vesti

"Ukinuti šmitove odluke u roku od sedam dana" Dodik poslao važno upozorenje: ""Ako se to ne desi, predlažem da RS..."

"Ukinuti šmitove odluke u roku od sedam dana" Dodik poslao važno upozorenje: ""Ako se to ne desi, predlažem da RS..."

Kurir pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na sednici Narodne skupštine RS da predlaže da međunarodna zajednica u roku od sedam dana poništi sve odluke koje je doneo visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit. "Predlažem da pokušamo… »
Dodiku prete hapšenjem: Dobio sam informaciju da će pucati u mene, pružićemo otpor!

Dodiku prete hapšenjem: Dobio sam informaciju da će pucati u mene, pružićemo otpor!

Kurir pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas u Banjaluci da mu se preti da će biti uhapšen i da je dobio informaciju da će pucati u njega ukoliko ljudi koji ga čuvaju pruže otpor. "Kažem da ćemo pružiti otpor. Zbog čega žele da me… »
Dodik: Ovo je moj izbor, pristao sam

Dodik: Ovo je moj izbor, pristao sam

Politika pre 31 dana
Kada je reč o odnosu EU prema ovim prostorima, Dodik je rekao da je Evropa dovedena u poziciju zavisnosti od SAD i dodao da je u velikoj krizi. Mir i stabilnost neprikosnoveni su u Republici Srpskoj, rekao je danas predsednik Srpske Milorad Dodik i… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Politika pre 31 dana
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da mu prete hapšenjem, ali da će on i njegovo obezbeđenje pružiti otpor. ''Prete mi hapšenjem i dobio sam informaciju da su mi poručili da ukoliko moje obezbeđenje pruži… »
Skupština RS usvojila zaključke kojima traži poništavanje Šmitovih odluka

Skupština RS usvojila zaključke kojima traži poništavanje Šmitovih odluka

Slobodna Evropa pre 31 dana
Skupština Republike Srpske (RS) na posebnoj sjednici 28. marta, usvojila je nekoliko zaključaka u kojima, između ostalog, traži da se ponište sve odluke visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (BiH) Kristijana Šmita (Christian Schmidt) u roku od… »
Dodik dao rok od sedam dana da se ponište Šmitove izmene i dodao: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Dodik dao rok od sedam dana da se ponište Šmitove izmene i dodao: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

RTV pre 30 dana
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, dao je danas rok od sedam dana da se ponište izmene i dopune Izbornog zakona BiH, koje je prošle sedmice nametnuo Kristijan Šmit, koga Republika Srpska ne priznaje za visokog predstavnika. Dodik je… »
Dodik: Imaju rok od sedam dana VIDEO

Dodik: Imaju rok od sedam dana VIDEO

B92 pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, dao je danas rok od sedam dana da se ponište izmene i dopune Izbornog zakona BiH. Te izmene je prošle sedmice nametnuo Kristijan Šmit, koga Republika Srpska ne priznaje za visokog predstavnika. Dodik je na… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Telegraf pre 30 dana
Dodik je pretnje doveo u vezu sa slučajem "Integral inženjeringa", optuživši opozicionu Partiju demokratskog progresa (PDP) da su po njihovom nalogu SAD naredile sankcionisanje te firme. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da mu… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Večernje novosti pre 30 dana
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da mu prete hapšenjem, ali da će on i njegovo obezbeđenje pružiti otpor. Foto V. Tripić -Prete mi hapšenjem i dobio sam informaciju da su mi poručili da ukoliko moje obezbeđenje pruži… »
(VIDEO) Dodik: Kažu da će pucati na mene ako moje obezbeđenje bude pružalo otpor

(VIDEO) Dodik: Kažu da će pucati na mene ako moje obezbeđenje bude pružalo otpor

N1 Info pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik govorio je na današnjoj 11. posebnoj sednici NSRS koja se održava u Banjaluci. Dodik je, između ostalog, rekao da je dobio informaciju da "ukoliko njegovo obezbeđenje bude pružalo otpor, da će pucati na… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, ali pružićemo otpor

Sputnik pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da mu prete hapšenjem, ali da će on i njegovo obezbeđenje pružiti otpor. ''Prete mi hapšenjem i dobio sam informaciju da su mi poručili da ukoliko moje obezbeđenje pruži otpor, da će… »
Dodik: "Prete mi"

Dodik: "Prete mi"

B92 pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu se preti hapšenjem, ali da će on i njegovo obezbeđenje pružiti otpor. "Prete mi hapšenjem. Pre sat vremena dobio sam informaciju da su mi poručili da, ako moje obezbeđenje pruži otpor, da… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, rekli su da će pucati, ako moje obezbeđenje pruži otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, rekli su da će pucati, ako moje obezbeđenje pruži otpor

Novi magazin pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu se preti hapšenjem, ali da će on i njegovo obezbeđenje pružiti otpor. "Prete mi hapšenjem. Pre sat vremena dobio sam informaciju da su mi poručili da, ako moje obezbeđenje pruži otpor, da… »
Dodik: Prete mi hapšenjem, rekli su da će pucati, ako moje obezbeđenje pruži otpor

Dodik: Prete mi hapšenjem, rekli su da će pucati, ako moje obezbeđenje pruži otpor

Radio sto plus pre 30 dana
Pre sat vremena dobio sam informaciju da su mi poručili da, ako moje obezbeđenje pruži otpor, da će pucati u mene”, rekao je Dodik na sednici Narodne skupštine Republike Srpske u Banjaluci. Ne navodeći od koga su stigle takve pretnje, rekao je –… »
Opozicija: Dodik spreman da žrtvuje RS, srpski narod i Srbiju za svoje lične interese

Opozicija: Dodik spreman da žrtvuje RS, srpski narod i Srbiju za svoje lične interese

Novi magazin pre 30 dana
Predsednica Narodnog fronta Jelena Trivić je danas izjavila da je Milorad Dodik koga nazvala "lažnim predsednikom" RS današnjim nastupom u Skupštini RS pokazao da je "avanturista koji je spreman za svoje lične interes žrtvovati Republiku Srpsku… »
Danas još jedna posebna sednica NSRS Dnevni red: Nacrt izbornog zakona

Danas još jedna posebna sednica NSRS Dnevni red: Nacrt izbornog zakona

RTV pre 30 dana
BANJALUKA - Kolegijum Narodne skupštine Republike Srpske (NSRS) odlučio je danas da odmah po završetku 11. posebne sednice započne 12. posebna sednica parlamenta sa jednom tačkom predloženog dnevnog reda - Nacrt izbornog zakona. "Zahtev za… »
Dodik: Sud i Tužilaštvo BiH su sredstvo terora prema srpskom narodu u BiH

Dodik: Sud i Tužilaštvo BiH su sredstvo terora prema srpskom narodu u BiH

Politika pre 30 dana
BANjALUKA – Sud i Tužilaštvo BiH su sredstvo terora prema srpskom narodu u BiH i molim NSRS da usvoji ovu rečenicu kao definitivno istorijski tačnu, rekao je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. Dodik je, na posebnoj sednici NSRS, rekao… »
Dodik traži da se u roku od sedam dana ponište Šmitove odluke

Dodik traži da se u roku od sedam dana ponište Šmitove odluke

N1 Info pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je na sednici Narodne skupštine RS da predlaže da međunarodna zajednica u roku od sedam dana poništi sve odluke koje je doneo visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit. „Predlažem da pokušamo… »
Dodik dao rok od sedam dana da se ponište Šmitove izmene Izbornog zakona

Dodik dao rok od sedam dana da se ponište Šmitove izmene Izbornog zakona

Euronews pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, dao je danas rok od sedam dana da se ponište izmene i dopune Izbornog zakona BiH, koje je prošle sedmice nametnuo Kristijan Šmit, koga Republika Srpska ne priznaje za visokog predstavnika. Dodik je na sednici… »
Dodik traži da se u roku sedam dana ponište Šmitove odluke

Dodik traži da se u roku sedam dana ponište Šmitove odluke

Novi magazin pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na sednici Narodne skupštine RS da predlaže da međunarodna zajednica u roku od sedam dana poništi sve odluke koje je doneo visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit. "Predlažem da pokušamo… »
Dodik na sednici NSRS: Rok od sedam dana da se ponište Šmitove odluke

Dodik na sednici NSRS: Rok od sedam dana da se ponište Šmitove odluke

Sputnik pre 31 dana
U Banjaluci se održava posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske (NSRS) sa jednom tačkom dnevnog reda - razmatranje aktuelne bezbednosne i političke situacije u svetu i uticaj na Republiku Srpsku. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik… »
Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

N1 Info pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je cilj svih pritisaka na RS njeno obesmišljavanje, slabljenje i prisiljavanje da prihvati nametnute odluke. On je istakao da su svi potezi vlasti RS usmereni ka očuvanju Dejtonskog sporazuma i… »
Dodik: Krećem u novu fazu borbe za Republiku Srpsku, ukinuti Šmitove odluke u roku od sedam dana (VIDEO)

Dodik: Krećem u novu fazu borbe za Republiku Srpsku, ukinuti Šmitove odluke u roku od sedam dana (VIDEO)

Danas pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je cilj svih pritisaka na Srpsku njeno obesmišljavanje, slabljenje i prisiljavanje da prihvati nametnute odluke. Dodik je u obraćanju na posebnoj sednici Narodne skupštine Republike Srpske rekao da… »
Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Nedeljnik pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je cilj svih pritisaka na RS njeno obesmišljavanje, slabljenje i prisiljavanje da prihvati nametnute odluke. On je istakao da su svi potezi vlasti RS usmereni ka očuvanju Dejtonskog sporazuma i… »
Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Radio sto plus pre 31 dana
On je istako da su svi potezi vlasti RS usmereni ka očuvanju Dejtonskog sporazuma i ustavnih nadležnosti ovog bh. entiteta, dodavši da neće odustati od odbrane Republike Srpske i srpskog naroda i da nikad neće žrtvovati interese RS zbog ličnog… »
Dodik na sednici Skupštine RS: Ukinuti Šmitove odluke u roku od sedam dana

Dodik na sednici Skupštine RS: Ukinuti Šmitove odluke u roku od sedam dana

RTS pre 31 dana
U Banjaluci je, dva dana posle nametanja izbornog zakona BiH, održava posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske sa jednom tačkom dnevnog reda – razmatranje aktuelne bezbednosne i političke situacije u svetu i uticaj na Republiku Srpsku… »
Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Dodik: Boriću se do kraja, BiH nema budućnost, RS će morati da odluči o svom statusu

Novi magazin pre 31 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je cilj svih pritisaka na RS njeno obesmišljavanje, slabljenje i prisiljavanje da prihvati nametnute odluke. On je istako da su svi potezi vlasti RS usmereni ka očuvanju Dejtonskog sporazuma… »
NSRS raspravlja o sigurnosnoj situaciji: Moguće razmatranje i tačke o izbornom zakonu

NSRS raspravlja o sigurnosnoj situaciji: Moguće razmatranje i tačke o izbornom zakonu

Al Jazeera pre 31 dana
Zastupnici Narodne skupštine bh. entiteta Republika Srpska razmatraju na posebnoj sjednici Informaciju o aktuelnoj sigurnosnoj i političkoj situaciji u svijetu. To je jedina tačka dnevnog reda. Sjednica se održava na zahtjev članice Predsjedništva… »
Cvijanović: Na sceni je rušenje Dejtonskog sporazuma delovanjem stranog faktora; Dodik: Idem do kraja za Srpsku i srpski…

Cvijanović: Na sceni je rušenje Dejtonskog sporazuma delovanjem stranog faktora; Dodik: Idem do kraja za Srpsku i srpski…

RTV pre 31 dana
BANJALUKA - Republika Srpska opredeljena je za poštovanje Ustava, teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, poručila je danas srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović i istakla da to ne narušavaju njeni funkcioneri i institucije već… »
Cvijanović: Stranci, a ne zvaničnici RS urušavaju Dejtonski sporazum

Cvijanović: Stranci, a ne zvaničnici RS urušavaju Dejtonski sporazum

N1 Info pre 31 dana
Srpska članica Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je da je Bosna i Hercegovina u stanju permanentne krize, osporavajući optužbe da institucije i zvaničnici Republike Srpske izazivaju te krize. Ona je za krizu u BiH optužila visokog… »
Posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske: Na dnevnom redu je samo jedna tačka

Posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske: Na dnevnom redu je samo jedna tačka

Euronews pre 31 dana
U Banjaluci se održava posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske (NSRS) sa jednom tačkom dnevnog reda - razmatranje aktuelne bezbednosne i političke situacije u svetu i uticaj na Republiku Srpsku. Sednica se održava na predlog predsednika… »
Sutra posebna sednica Narodne skupštine RS: Jedina tačka dnevnog reda „bezbednosna i politička situacija u svetu“

Sutra posebna sednica Narodne skupštine RS: Jedina tačka dnevnog reda „bezbednosna i politička situacija u svetu“

Danas pre 31 dana
Posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske (RS) biće održana sutra u Banjaluci, a jedina tačka dnevnog reda biće „razmatranje aktuelne bezbednosne i političke situacije u svetu sa aspekta reperkusija na RS“. Predsednik parlamenta Nenad… »

Vesti dana »