Povezane vesti

Sve manje vremena za ispunjavanje preporuka ODIHR-a i zahteva opozicije (VIDEO)

Sve manje vremena za ispunjavanje preporuka ODIHR-a i zahteva opozicije (VIDEO)

Insajder pre 11 dana
Svega pet nedelja do novih izbora, opozicija i vlast se nisu pomerili sa mrtve tačke, kada je u pitanju jedan od tri ključna zahteva opozicije vezanih za izborni proces. Nema dogovora oko načina izveštavanja medija tokom izbornog procesa. Četiri… »
Mnogo sastanaka, a još nijedan ispunjen i sproveden zahtev za slobodne i fer izbore

Mnogo sastanaka, a još nijedan ispunjen i sproveden zahtev za slobodne i fer izbore

N1 Info pre 11 dana
Pošto je raspisala izbore, predsednica Skupštine održala je novi sastanak s opozicijom koja bi, kako je dogovoreno, tokom vikenda trebalo da podnese predlog zakona, kojim bi se građanima koji su promenili prebivalište u prethodnih godinu dana… »
Gavrilović (BIRODI): Odgovor RTS-a ponižava Skupštinu

Gavrilović (BIRODI): Odgovor RTS-a ponižava Skupštinu

Radio 021 pre 11 dana
Sastanak predstavnika javnih servisa sa parlamentarnim grupama u vezi sa jednim od zahteva opozicije za ravnomernim izveštavanjem nije održan danas jer je RTS tražio pomeranje za sledeću nedelju. Predstavnici javnog servisa tražili su pomeranje… »
„Kasno je za sve konstruktivne razgovore“: Veljanovski o odgovoru javnih servisa na poziv na sastanak u Skupštini

„Kasno je za sve konstruktivne razgovore“: Veljanovski o odgovoru javnih servisa na poziv na sastanak u Skupštini

Danas pre 11 dana
Odgovor RTS-a i RTV-a pokazuje da se javni servisi boje javnog dijaloga i sučeljavanja sa bilo kojim ko ima kritički odnos prema njihovom radu, smatra redovni profesor Fakulteta političkih nauka Rade Veljanovski i dodaje da je kasno za konstruktivne… »
Lazović (ZLF) za Betu: Izlaskom na izbore pokazujemo da nema predaje pred SNS

Lazović (ZLF) za Betu: Izlaskom na izbore pokazujemo da nema predaje pred SNS

Beta pre 11 dana
Kopredsednik Zeleno levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je danas da su izborni uslovi neravnopravni i da to čini opoziciju još odlučnijom da se suprotstavi koaliciji oko Srpske napredne stranke (SNS). "Zaista je važno da pozovemo prijatelje… »
Lazović: Izlaskom na izbore pokazujemo da nema predaje pred SNS

Lazović: Izlaskom na izbore pokazujemo da nema predaje pred SNS

Nedeljnik pre 11 dana
Kopredsdnik Zeleno levog fronta Radomir Lazović izjavio je danas da su izborni uslovi neravnopravni i da to čini opoziciju još odlučnijom da se suprotstavi koaliciji oko Srpske napredne stranke. „Zaista je važno da pozovemo prijatelje, kolege, da… »
Lazović: Izborni uslovi neravnopravni, opozicija još odlučnija da se suprotstavi SNS-u

Lazović: Izborni uslovi neravnopravni, opozicija još odlučnija da se suprotstavi SNS-u

Novi magazin pre 11 dana
Kopredsdnik Zeleno levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je da su izborni uslovi neravnopravni i da to čini opoziciju još odlučnijom da se suprotstavi koaliciji oko Srpske napredne stranke (SNS). „Zaista je važno da pozovemo prijatelje… »
Lazović: Izborni uslovi neravnopravni, opozicija još odlučnija da se suprotstavi SNS-u

Lazović: Izborni uslovi neravnopravni, opozicija još odlučnija da se suprotstavi SNS-u

N1 Info pre 11 dana
Kopredsdnik Zeleno levog fronta (ZLF) Radomir Lazović izjavio je da su izborni uslovi neravnopravni i da to čini opoziciju još odlučnijom da se suprotstavi koaliciji oko Srpske napredne stranke (SNS). „Zaista je važno da pozovemo prijatelje… »
Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Beta pre 11 dana
Narodni poslanik zeleno levog fronta Radomir Lazović izjavio je da nije problem da se sastanak sa RTS-om i RTV-om odloži za sledeću nedelju, ali je pitanje da li će biti ikakvih rezultata, jer smatra da za to nema političke volja. "Ja sam siguran da… »
Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Danas pre 11 dana
Narodni poslanik zeleno levog fronta Radomir Lazović izjavio je da nije problem da se sastanak sa RTS-om i RTV-om odloži za sledeću nedelju, ali je pitanje da li će biti ikakvih rezultata, jer smatra da za to nema političke volja. „Ja sam siguran… »
Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a i RTV-a

Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a i RTV-a

N1 Info pre 11 dana
Narodni poslanik zeleno levog fronta Radomir Lazović izjavio je da nije problem da se sastanak sa RTS-om i RTV-om odloži za sledeću nedelju, ali je pitanje da li će biti ikakvih rezultata, jer smatra da za to nema političke volja. „Ja sam siguran… »
Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Lazović (ZLF): Pitanje je da li ima političke volje da se reši problem RTS-a

Radio sto plus pre 11 dana
“Ja sam siguran da predstavnici RTS-a i RTV-a ne vide da postoji problem, jer oni da ga vide, oni bi ga rešili. Pitanje je da li postoji politička volja da se u ovom trenutku taj problem reši. Niti se oni pitaju. Glavni uticaj na njihovu uređivačku… »
Lazović o izborima: Mi zahtevamo minimalne stvari, ali nemamo iluziju da će sve biti u redu

Lazović o izborima: Mi zahtevamo minimalne stvari, ali nemamo iluziju da će sve biti u redu

Nova pre 11 dana
Narodni poslanik zeleno levog fronta Radomir Lazović izjavio je da nije problem da se sastanak sa RTS-om i RTV-om odloži za sledeću nedelju, ali je pitanje da li će biti ikakvih rezultata, jer smatra da za to nema političke volja. „Ja sam siguran… »
Reagovanje stranaka na raspisivanje lokalnih izbora

Reagovanje stranaka na raspisivanje lokalnih izbora

RTS pre 11 dana
Kopredsednik Zeleno-levog fronta Radomir Lazović ocenio je, posle raspisivanja izbora u 66 lokalnih samouprava, da se izbori održavaju u neravnopravnoj atmosferi, ali da oni nastavljaju borbu za izborne uslove. Stranka Zajedno donela je odluku da ne… »

Vesti dana »