Povezane vesti

Kurir na mestu stravične nesreće u Kuršumliji: Stanje devojčice (13) i dalje neizvesno, a jedan detalj nezgode veoma čudan…

Kurir na mestu stravične nesreće u Kuršumliji: Stanje devojčice (13) i dalje neizvesno, a jedan detalj nezgode veoma čudan…

Kurir pre 11 dana
Od 13-oro dece koja su povređena kada se otkačio ringišpil na vašaru u Kuršumliji jedno je u kritičnom stanju. Reč je o 13-godišnjoj devojčici koja je u komi. Takođe, teže su povređeni brat i sestra. Iz Kuršumlije se javlja novinarka Kurira… »
"Ringišpil me umalo ubio, prepolovio se, čulo se krckanje" Ispovest tinejdžera koji je preživeo horor na vašaru u…

"Ringišpil me umalo ubio, prepolovio se, čulo se krckanje" Ispovest tinejdžera koji je preživeo horor na vašaru u…

Kurir pre 11 dana
"Ringišpil se prepolovio. Ja sam taman sišao kada se čulo krckanje. Pokušao sam da pobegnem, ali je pao i zamalo me ubio", ovim rečima je tinejdžer opisao trenutke užasa koji su usledili u momentu pucanja ringišpila na vašaru u Kuršumliji… »
Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

Radio 021 pre 11 dana
Devojčica (12) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je direktor Unverzitetskog kliničkog centra u Nišu Zoran Perišić. On je rekao da su lekari procenili da trenutno nije… »
Oglasio se brat najteže povređene devojčice na ringišpilu: Ne može drugačije da bude, osim da se ona vrati kući! Video…

Oglasio se brat najteže povređene devojčice na ringišpilu: Ne može drugačije da bude, osim da se ona vrati kući! Video…

Kurir pre 10 dana
S. B, brat devojčice koja je najteže povređena u nesreći kada se polomio ringišpil u Kuršumliji, a u kojoj je povređenbo još 12 dece, kaže za Kurir da čvrsto veruje da će njegova sestra (12) izdržati i da će brzo doći kući! - Koliko god… »
Pre 3 godine je izgubila oca, sad se ona bori za život: Ispovest brata teško povređene devojčice na ringišpilu

Pre 3 godine je izgubila oca, sad se ona bori za život: Ispovest brata teško povređene devojčice na ringišpilu

Telegraf pre 10 dana
Ovu porodicu je zadesila strašna tragedija pre tri godine, kada im je otac preminuo. Devojčica (12) koja je teško povređena u padu ringišpila u Kuršumliji i u životnoj opasnosti prevezena u UKS Niš, trenutno je u stabilnom stanju. Majka devojčice… »
„Čekamo da Anja dođe kući“: Porodica najteže povređene devojčice na vašaru u Kuršumliji veruje da će se ona brzo…

„Čekamo da Anja dođe kući“: Porodica najteže povređene devojčice na vašaru u Kuršumliji veruje da će se ona brzo…

Nova pre 10 dana
U nesreći koja se dogodila juče na vašaru u Kuršumliji povređeno je 13 dece, a najteže povrede zadobila je devojčica Anja, koja je pri padu udarila glavu. Njena porodica se nada i veruje da će se ona brzo oporaviti. Anjin brat Stefan Belošević… »
Nadamo se dobrom, izdržaće Anja!

Nadamo se dobrom, izdržaće Anja!

Prokuplje press pre 10 dana
Brat Anje Belošević (12) Stefan Belošević koja je najteže povređena kada se polomio ringišpil kaže da čvrtso veruju da će Anja izdržati i da će brzo doći kući. Koliki god da bude oporavak, mi ćemo joj pomoći. Ne može drugačije, sem da… »
Kurir saznaje u kakvom je stanju devojčica teško povređena na ringišpilu: Niški lekari daju sve od sebe

Kurir saznaje u kakvom je stanju devojčica teško povređena na ringišpilu: Niški lekari daju sve od sebe

Kurir pre 10 dana
BEOGRAD/NIŠ - Stanje devojčice (13) koja je juče teško povređena kada se otkačio ringišpil na vašaru u Kuršumliji, i dalje je teško, ali i nepromenjeno u odnosu na juče, saznaje Kurir. Ona je juče, odmah posle nesreće, bila u kritičnom… »
Devojčica je bila u lošem stanju, prizor je bio jeziv: Potresna ispovest doktorke nakon rušenja ringišpila

Devojčica je bila u lošem stanju, prizor je bio jeziv: Potresna ispovest doktorke nakon rušenja ringišpila

Telegraf pre 10 dana
Doktorka iz Kuršumlije opisala je stravično isksutvo. Događaj koji je potresao mnoge, drama na vašaru u Kuršumliji, ostavila je dubok trag kada se deo ringišpila otkačio, rezultirajući povredama trinaestoro dece. U ovoj teškoj situaciji, jedno… »
Devojčica iz Kuršumlije životno ugrožena: Dete u komi nakon pada ringišpila, JPKD Toplica: Ispoštovane preventivne mere

Devojčica iz Kuršumlije životno ugrožena: Dete u komi nakon pada ringišpila, JPKD Toplica: Ispoštovane preventivne mere

Euronews pre 10 dana
Stanje devojčice (12) koja je povređena u padu ringišpila u Kuršumliji je nepromenjeno - ona je i dalje životno ugrožena i nalazi se u indukovanoj komi, saopšteno je iz UKC Niš. Ostalih 12 povređenih su prošli sa lakšim povredama. Euronews… »
Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

Novi magazin pre 10 dana
Kako za N1 kažu u Kliničkom centru u Nišu – nema novih informacija, dakle iste su kao i sinoć. Devojčica (12) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je danas direktor… »
UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

N1 Info pre 10 dana
Devojčica (13) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je danas direktor Unverzitetskog kliničkog centra u Nišu Zoran Perišić. On je rekao da su lekari procenili da trenutno… »
Direktor UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

Direktor UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

Beta pre 10 dana
Devojčica (12) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je danas direktor Unverzitetskog kliničkog centra u Nišu Zoran Perišić.  On je rekao da su lekari procenili da trenutno… »
Devojčica na koju je pao ringišpil u Kuršumliji u stabilnom stanju

Devojčica na koju je pao ringišpil u Kuršumliji u stabilnom stanju

Danas pre 10 dana
Devojčica (12) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je danas direktor Unverzitetskog kliničkog centra u Nišu Zoran Perišić. On je rekao da su lekari procenili da trenutno… »
Stanje povređene devojčice iz Kuršumlije nepromenjeno

Stanje povređene devojčice iz Kuršumlije nepromenjeno

Jug press pre 10 dana
NIŠ-PROKUPLJE-KURŠUMLIJA Stanje dvanaestogodišnje devojčice iz Kuršumlije, koja je povređena kada je pao ringišpil, je nepromenjeno u odnosu na juče, saopšteno je iz niškog Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) . Juče oko 15.30h, u pratnji… »
UKC: Teško povređena devojčica iz Kuršumlije u stabilnom stanju

UKC: Teško povređena devojčica iz Kuršumlije u stabilnom stanju

Niške vesti pre 10 dana
Prilikom pada dela ringišpila na platou kod autobuske stanice u Kuršumliji povređeno je trinaestoro dece. Petoro je zbrinuto u Domu zdravlja u Kuršumliji, a sedmoro u prokupačkoj bolnici. Dve osobe su uhapšene zbog osnova sumnje da su počinili… »
Obeležavanje horizontalne signalizacije na Bulevaru Nemanjića

Obeležavanje horizontalne signalizacije na Bulevaru Nemanjića

Niške vesti pre 10 dana
Nastavlja se sa radovima na proširenju mreže javnog osvetljenja u Romanijskoj ulici. Planirano je obeležavanje horizontalne signalizacije na Bulevaru Nemanjića. Pored navedenog, planirano je i otklanjanje nedostataka u vertikalnoj saobraćajnoj… »
Direktor UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

Direktor UKC Niš: Devojčica teško povređena u Kuršumliji u stabilnom stanju

Insajder pre 10 dana
Devojčica (12) iz Kuršumlije koje je teško povređena kada je juče na nju pao deo ringišpila, u stabilnom je stanju, izjavio je danas direktor Unverzitetskog kliničkog centra u Nišu Zoran Perišić. On je rekao da su lekari procenili da trenutno… »
Lekari joj se bore za život: Poznato stanje teško povređene devojčice na ringišpilu VIDEO

Lekari joj se bore za život: Poznato stanje teško povređene devojčice na ringišpilu VIDEO

B92 pre 10 dana
U Kuršumliji se juče otkačio ringišpil, nakon čega je i više dece povređeno. Devojčica (12) u posebno je teškom stanju i nalazi se u indukovanoj komi u Kliničkom centru Niš. Devojčica se nalazi u medicinski indukovanoj komi na intenzivnoj nezi… »
"Pokušao sam da pobegnem, zamalo me ubio" Tinejdžer opisao trenutke nakon pada ringišpila u Kuršumliji

"Pokušao sam da pobegnem, zamalo me ubio" Tinejdžer opisao trenutke nakon pada ringišpila u Kuršumliji

Mondo pre 10 dana
Jedan tinejdžer je opisao kako je uspeo da pobegne nakon pada ringišpila u Kuršumliji. Jedan tinejdžer je opisao kako je uspeo da pobegne nakon pada ringišpila u Kuršumliji. "Ringišpil se prepolovio. Ja sam taman sišao kada se čulo krckanje… »
JKP “Parking servis” Niš nastavlja sa radovima na javnom osvetljenju i saobraćajnoj signalizaciji

JKP “Parking servis” Niš nastavlja sa radovima na javnom osvetljenju i saobraćajnoj signalizaciji

Glas juga pre 10 dana
Javno komunalno preduzeće “Parking servis” iz Niša radiće danas na unapređenju javnog osvetljenja i saobraćajne signalizacije u gradu. Ekipe ovog preduzeća će raditi na sanaciji javnog osvetljenja u delovima grada kao što su Tvrđava, Ravni… »
"Ringišpil me umalo ubio": Ekskluzivna ispovest tinejdžera koji je preživeo horor na vašaru u Kuršumliji za "Blic"…

"Ringišpil me umalo ubio": Ekskluzivna ispovest tinejdžera koji je preživeo horor na vašaru u Kuršumliji za "Blic"…

Blic pre 10 dana
"Ringišpil se prepolovio. Ja sam taman sišao kada se čulo krckanje. Pokušao sam da pobegnem, ali je pao i zamalo me ubio", ovim rečima je tinejdžer opisao za "Blic" trenutke užasa koji su usledili u momentu pucanja ringišpila na vašaru u… »
Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u teškom stanju

Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u teškom stanju

Bujanovačke pre 10 dana
Bujanovac, 9. maj 2024. Devojčica (13) koja je teško povređena u sredu u nezgodi u Kuršumliji kada se urušila konstrukcija ringišpila na vašaru nalazi se na odeljenju intenzivne nege u indukovanoj komi. Lekari kažu da su povrede takve da su… »
Lekari se bore za život devojčice iz Kuršumlije: Poznato stanje deteta najteže povređenog u rušenju ringišpila

Lekari se bore za život devojčice iz Kuršumlije: Poznato stanje deteta najteže povređenog u rušenju ringišpila

Blic pre 10 dana
Stanje devojčice (13) koja je zadobila teške povrede nakon rušenja ringišpila na vašaru u Kuršumliji, prema izveštaju lekara, nepromenjeno je u odnosu na juče, saopšteno je iz UKC Niš. Devojčica je juče oko 15.30 časova, u pratnji lekara… »
TV Nova na mestu rušenja ringišpila u Kuršumliji: 13 dece povređeno, devojčica životno ugrožena u indukovanoj komi

TV Nova na mestu rušenja ringišpila u Kuršumliji: 13 dece povređeno, devojčica životno ugrožena u indukovanoj komi

Nova pre 10 dana
Dvanaestogodišnja devojčica teško je povređena kada se otkačio deo konstrukcije ringišpila na vašaru u Kuršumliji. Ona je prevezena na kliniku u Nišu, odakle je potvrđeno da se nalazi na intenzivoj nezi, da je životno ugrožena i da se nalazi u… »
Devojčica (13) ima teške povrede glave! Šta se zna dan nakon pada ringišpila u Kuršumliji: Prelomio se na pola

Devojčica (13) ima teške povrede glave! Šta se zna dan nakon pada ringišpila u Kuršumliji: Prelomio se na pola

Mondo pre 10 dana
Najtežu povredu nakon pada ringišpila u Kuršumliji, zadobila je trinaestogodišnja devojčica koja je prebačena u Niš na dalje lečenje. Najtežu povredu nakon pada ringišpila u Kuršumliji, zadobila je trinaestogodišnja devojčica koja je… »
"Deca vrište i lete u vazduh": Ovo su sve nesreće sa ringišpilima u Srbiji, jedna je odnela 3 života

"Deca vrište i lete u vazduh": Ovo su sve nesreće sa ringišpilima u Srbiji, jedna je odnela 3 života

Telegraf pre 10 dana
U Srbiji su brojne ovakve nezgode, a jedna, koja je trebalo da bude opomena svima, imala je tragičan završetak. Deca koja lete u vazduh i vrište, prizor je od kojeg se zaledimo samo kad pomislimo, a dogodio se juče, kada se srušio ringišpil na… »
Devojčica koja je teško povređena u padu ringišpila u Kuršumliji na apartima za disanje: Uhapšene dve osobe

Devojčica koja je teško povređena u padu ringišpila u Kuršumliji na apartima za disanje: Uhapšene dve osobe

Telegraf pre 10 dana
U padu ringišpila povređeno je 13 dece. Devojčica (12) koja je teško povređena u padu ringišpila u Kuršumliji i u životnoj opasnosti prevezena u UKS Niš, trenutno je u stabilnom stanju. - Evidentno je da postoje povrede mozga, ali te povrede… »
Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

Devojčica povređena u urušavanju ringišpila u Kuršumliji u indukovanoj komi

N1 Info pre 11 dana
Nema promene u stanju devojčice (13) koja je povređena u sredu u nezgodi u Kuršumliji kada se urušila konstrukcija ringišpila na vašaru. Kako za N1 kažu u Kliničkom centru u Nišu – nema novih informacija, dakle iste su kao i sinoć. Devojčica… »
Odgovornost nakon rušenja ringišpila: Svake godine bar jedna nesreća

Odgovornost nakon rušenja ringišpila: Svake godine bar jedna nesreća

Vreme pre 11 dana
Dvanaestogodišnja devojčica juče je teško povređena kada se na vašaru u Kuršumliji otkačio deo ringišpila. Statistika pokazuje da se gotovo svake godine desi sličan incident, a da se i dalje niko ne bavi rešavanjem problema. Šta je atest o… »
Havarija ringišpila na vašaru u Kuršumliji: Trinaestoro dece povređeno, četvoro njih završilo na hirurgiji

Havarija ringišpila na vašaru u Kuršumliji: Trinaestoro dece povređeno, četvoro njih završilo na hirurgiji

Nova pre 11 dana
Teška nesreća dogodila se na vašaru u Kuršumliji. Trinaestoro dece je povređeno u havariji na ringišpilu. U Kuršumliji je na licu mesta bila Olivera Sašek Radulović, reporterka emisije „Među nama“. Ona nam prenosi kakvo je stanje povređene… »
"Suze su mi pošle kad sam videla dvoje dece pod ringišpilom": Potresna svedočenja očevidaca nesreće na vašaru u…

"Suze su mi pošle kad sam videla dvoje dece pod ringišpilom": Potresna svedočenja očevidaca nesreće na vašaru u…

Blic pre 11 dana
"Čula sam strašan tresak. Ljudi su odmah dotrčali. Videla sam dva deteta koje je pritisla konstrukcija ringišpila koja se polomila na pola. Čuli su se jauci i dozivanje povređene dece", počinje priču za "Blic" žena koja se zatekla na licu mesta… »
"Saniteti su dolazili sa svih strana": Očevidac nesreće u Kuršumliji opisao jezive detalje: U tom trenutku sam shvatio da se…

"Saniteti su dolazili sa svih strana": Očevidac nesreće u Kuršumliji opisao jezive detalje: U tom trenutku sam shvatio da se…

Blic pre 11 dana
Strašna nesreća dogodila se danas oko 13 časova, kada se otkačio ringišpil pun dece, tom prilikom povređeno je 13. osoba, jedna devojčica životno je ugrožena i nalazi se u indukovanoj komi. - Nisam čuo pucanje prilikom pada ringišpila jer sam… »
Uznemirujuće! Stravičan snimak trenutka kada pada ringišpil u Kuršumliji: Povređeno 13 dece, devojčica (12) u teškom…

Uznemirujuće! Stravičan snimak trenutka kada pada ringišpil u Kuršumliji: Povređeno 13 dece, devojčica (12) u teškom…

Blic pre 11 dana
U Kuršumliji se danas dogodio stravičan incident kada je pao ringišpil nakon što je popustila konstrukcija. U toj nesreći povređeno je 13 dece, dok je jedna devojčica (12) u teškom stanju i lekari se bore za njen život. Nekoliko sati nakon… »
"Devojčica je ležala nepomično ispod ringišpila": Ovako je izgledao jezivi incident na vašaru u Kuršumliji: "Deca su…

"Devojčica je ležala nepomično ispod ringišpila": Ovako je izgledao jezivi incident na vašaru u Kuršumliji: "Deca su…

Blic pre 11 dana
Danas se u ranim popodnevnim satima u Kuršumliji dogodila nesreća, kada se na platou kod autobuske stanice otkačio ringišpil. Do nezgode je došlo kada je popustila konstrukcija na ringišpilu koji je onda pao i tom prilikom povređeno je više dece… »
Ivica Daćić: Uhapšene dve osobe zbog rušenja ringišpila u Kuršumliji

Ivica Daćić: Uhapšene dve osobe zbog rušenja ringišpila u Kuršumliji

Danas pre 11 dana
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je večeras da je policija uhapsila dve osobe zbog nesreće u Kuršumliji u kojoj je zbog rušenja konstrukcije ringišpila, povređeno 13 osoba od kojih jedna devojčica (13) teško. Uhapšeni su… »

Vesti dana »