Povezane vesti

Duljaj: ''Bio sam pred smenom! Imam jednu veliku želju, pre nego što neki igrači odu... ''

Duljaj: ''Bio sam pred smenom! Imam jednu veliku želju, pre nego što neki igrači odu... ''

Sportske.net 06.04.2024
Partizan sutra od 20 časova u Humskoj dočekuje ekipu Novog Pazara u pretposlednjem kolu preliminarne faze takmičenja u Superligi Srbije. ''Derbi... Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime rivala. Ulazimo sa malo više optimizma posle pobede… »
Igor Duljaj pred meč Za novim pazarom: Svaka utakmica derbi

Igor Duljaj pred meč Za novim pazarom: Svaka utakmica derbi

Dnevnik 06.04.2024
Trener Partizana Igor Duljaj imao je još jedno interesantno izlaganje na konferenciji za medije. Pred meč protiv Novog Pazara (nedelja, 20.00), strateg crno-belih je otkrio da je bilo indicija da se smeni još prethodnog leta. - Kada se vratim unazad… »
Igor Duljaj izjavio da je još letos trebalo da dobije otkaz: Direktor Vazura bio pod pritiskom da nađe drugog trenera

Igor Duljaj izjavio da je još letos trebalo da dobije otkaz: Direktor Vazura bio pod pritiskom da nađe drugog trenera

Danas 06.04.2024
Trener Partizana Igor Duljaj tokom konferencije za medije pred meč protiv Novog Pazara otkrio je da je još od priprema u Sloveniji postojao pritisak da bude smenjen i dodao da ga je sačuvalo smo to što je kao igrač ostavio trag u klubu iz Humske… »
Milojević o Radniku, bonusu, Nedeljkoviću…

Milojević o Radniku, bonusu, Nedeljkoviću…

Sportski žurnal 06.04.2024
”Uprkos stanju na tabeli ekipe Radnika, smatram da je utakmica za pažnju”. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je na konferenciji za medije pred utakmicu sa Radnikom, da poštuje protivničku ekipu i da sutrašnji meč zavređuje… »
Duljaj zove navijače: Treneru Partizana baš nedostaje puna južna tribina

Duljaj zove navijače: Treneru Partizana baš nedostaje puna južna tribina

Večernje novosti 06.04.2024
PARTIZAN sa navijačima na jugu ili sablasno praznom ovom tribinom na stadionu u Humskoj 1 nije isti. Partizan sa brazilskim napadačem i vodećim na listi strelaca u Superligi, Mateusom Saldanjom takođe nije isti. Zna to, valjda, svako ko je ove sezone… »
Joksimović: Tim koji pobeđuje se ne menja

Joksimović: Tim koji pobeđuje se ne menja

B92 06.04.2024
Trener Radničkog iz Niša Dejan Joksimović rekao je da će njegova ekipa na utakmici protiv Voždovca dati sve od sebe kako bi produžila pobednički niz u Super ligi Srbije. Radnički u nedelju očekuje duel protiv Voždvoca na Čairu. "Očekuje nas… »
Nišlije žele treću u nizu: ''Znate za ono staro pravilo...''

Nišlije žele treću u nizu: ''Znate za ono staro pravilo...''

Sportske.net 06.04.2024
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Dejan Joksimović rekao je danas da će njegova ekipa na utakmici protiv Voždovca dati sve od sebe kako bi produžila pobednički niz u Super ligi Srbije. "Očekuje nas treća utakmica u kratkom vremenskom intervalu… »
Duljaj: Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime protivnika

Duljaj: Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime protivnika

Politika 06.04.2024
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je na konferenciji za medije pred meč sa Novim Pazarom da je, bez obzira na ime protivnika, za njegov tim svaka utakmica derbi. Fudbaleri Partizana sutra od 20 časova dočekuju ekipu Novog Pazara u utakmici… »
Duljaj pred Novi Pazar: ‘Još od tada su postojale indicije za moju smenu!’ (video)

Duljaj pred Novi Pazar: ‘Još od tada su postojale indicije za moju smenu!’ (video)

Hot sport 06.04.2024
‘Generalni direktor je imao pritisak da me smeni, da neko drugi dođe, ja to znam.’ Fudbaleri Partizana dočekuju Novi Pazar u okviru 29. kola Mozzart Bet Superlige Srbije sutra od 20 časova u Humskoj. Trener ‘crno-belih’, Igor Duljaj je istakao… »
Duljaj: Imam jednu želju - da kada igrači Partizana postignu gol jednom otrče ka našem jugu

Duljaj: Imam jednu želju - da kada igrači Partizana postignu gol jednom otrče ka našem jugu

Sportski žurnal 06.04.2024
Fudbaleri Partizana sutra od 20 časova dočekuju ekipu Novog Pazara u utakmici 29. kola Super lige Srbije. fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da njegova ekipa u predstojeću superligašku utakmicu protiv Novog Pazara ulazi sa malo više… »
Duljaj: Još od Slovenije postoji veliki pritisak da se smenim

Duljaj: Još od Slovenije postoji veliki pritisak da se smenim

Sportski žurnal 06.04.2024
”Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime protivnika”. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da je još od priprema u Sloveniji postojao pritisak da bude smenjen sa te pozicije i dodao da ga je sačuvalo smo to što je kao… »
Foto ubod: Fešta u Dubočici, istorijska promocija

Foto ubod: Fešta u Dubočici, istorijska promocija

Sportski žurnal 06.04.2024
- Nikada nijedna ekipa južnije od Niša nije igrala u najvišem rangu takmičenja. Posle 30 godina postojanja obojke u Leskovcu, mi smo u tome uspeli. Zato i mi ali i navijači, svi koji dođu u subotu, zaslužuju pravu proslavu – istakao je Marjan… »
Trener niškog Radničkog: Znate za ono staro pravilo da se tim koji pobeđuje ne menja

Trener niškog Radničkog: Znate za ono staro pravilo da se tim koji pobeđuje ne menja

Sportski žurnal 06.04.2024
Fudbaleri Radničkog iz Niša su u prethodna dva kola Super lige Srbije pobedili Mladost i Spartak, a sutra ih očekuje duel protiv Voždvoca na Čairu. Trener fudbalera Radničkog iz Niša Dejan Joksimović rekao je danas da će njegova ekipa na utakmici… »
Duljaj opet surovo iskren: Hteli su da me smene još od priprema – za nas je svaka utakmica derbi

Duljaj opet surovo iskren: Hteli su da me smene još od priprema – za nas je svaka utakmica derbi

Nova 06.04.2024
Trener fudbalera Partuzana Igor Duljaj govorio je na konferenciji za medije pred meč sa Novim Pazarom. Fudbaleri Partizana u nedelju od 20 časova dočekuju ekipu Novog Pazara u utakmici 29. kola Superlige Srbije. „Za nas je svaka utakmica derbi, bez… »
"Znate ono staro pravilo..." Trener Radničkog ovako najavio duel sa Voždovcem

"Znate ono staro pravilo..." Trener Radničkog ovako najavio duel sa Voždovcem

Večernje novosti 06.04.2024
u pretposlednjem, 29. kolu regularnog dela Mocart Super lige Srbije, Radnički će u nedelju od 16:30 časova na Čairu ugostiti ekipu Voždovca iz Beograda. FOTO: FK Radnički Kragujevac Ovo će ekipi Dejana joksimovića biti treći ligaški meč u samo… »
Duljaj: Hteli su da me smene još na letnjim pripremama

Duljaj: Hteli su da me smene još na letnjim pripremama

B92 06.04.2024
Trener Partizana Igor Duljaj imao je još jedno interesantno izlaganje na konferenciji za medije. Pred meč protiv Novog Pazara (nedelja, 20.00), strateg crno-belih je otkrio da je bilo indicija da se smeni još prethodnog leta. "Kada se vratim unazad… »
Duljaj: Želeli su da me smene, znam ja to…

Duljaj: Želeli su da me smene, znam ja to…

Sport klub 06.04.2024
Partizan sutra od 20.00 nastavlja bitku za prvo mesto. Protivnik - uvek neugodni Novi Pazar. Crno-beli su teškom mukom savladali Voždovac u prethodnom meču i ostali u borbi za titulu, a u dva kola do plej-ofa imaće dva izazovna testa. Pazarci dolaze u… »

Vesti dana »