Povezane vesti

"Mama, ako me odvoje od tvog zagrljaja..." Bolne reči majke ubijene devojčice u OŠ Ribnikar: "Napisala mi je pismo..."

"Mama, ako me odvoje od tvog zagrljaja..." Bolne reči majke ubijene devojčice u OŠ Ribnikar: "Napisala mi je pismo..."

Kurir pre 12 dana
"Htela je da bude doktor, da izleči svog deku, a umrla je pre njega", kaže majka ubijene devojčice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" Biljana Paunović. U dokumentarnom filmu "Bol", prikazanom na "RTS" povodom godišnjice masovnog ubistva u školi, Biljana i… »
Dačić: Postoji pritisak na Kurtija, ali…

Dačić: Postoji pritisak na Kurtija, ali…

Vesti online pre 13 dana
Doskorašnji ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da postoji pritisak sa Zapada na Aljbina Kurtija da napravi “nepovratni korak” ka formiranju Zajedince srpskih opština, ali je pitanje “od milion dolara” šta je zapravo… »
Nikola i aleksandar su najmlađe žrtve masakra: "Stariji unuk je to veče bio u Ravnom Gaju, ispričao mi je... Video je…

Nikola i aleksandar su najmlađe žrtve masakra: "Stariji unuk je to veče bio u Ravnom Gaju, ispričao mi je... Video je…

Kurir pre 13 dana
Nikola Milić (15) iz Malog Orašja je najmlađa žrtva masovnog ubice Uroša Blažića (21), koji je pre godinu dana sejao smrt po selima Malo Orašje i Dubona, a potom pobegao i skrivao se u kokišnjcu svog ujaka nadomak Kragujevca. Nikolina baka za… »
7 na N1: Zašto smo u blatu, i figurativno i stvarno

7 na N1: Zašto smo u blatu, i figurativno i stvarno

N1 Info pre 13 dana
Prošlo je godinu dana od masovnih ubistava 3. maja u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, 4. maja u selima oko Mladenovca - Duboni i Malom Orašju. I spram te vesti svaka druga je manje važna, čak i ako je u istoj nedelji formirana nova Vlada Srbije. U… »
"Čeka nas veliki posao, ali ja mu se radujem": Dačić: Postoji pritisak na Kurtija da učini nepovratni korak ka formiranju…

"Čeka nas veliki posao, ali ja mu se radujem": Dačić: Postoji pritisak na Kurtija da učini nepovratni korak ka formiranju…

Blic pre 13 dana
Novoizabrani ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je tu funkciju obavljao i od 2008. do 2014. godine, izjavio je danas da će glavni zadaci tog Ministarstva (MUP) biti da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da ima oštru borbu… »
"Nailazim na drugarice moje Eme u krvavim košuljama, pitam 'gde mi je dete'..." Potresno svedočenje roditelja ubijene dece iz…

"Nailazim na drugarice moje Eme u krvavim košuljama, pitam 'gde mi je dete'..." Potresno svedočenje roditelja ubijene dece iz…

Blic pre 13 dana
Više od godinu dana je prošlo od stravičnog masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar", kada je maloletni ubica pucanjem iz očevog pištolja usmrtio devetoro školskih druga i čuvara škole. Godišnjica stravičnog zločina u školi obeležena je u petak… »
Dačić o zadacima MUP Visok nivo bezbednosti u Srbiji i oštra borba protiv kriminala i korupcije! Evo šta je rekao o novoj…

Dačić o zadacima MUP Visok nivo bezbednosti u Srbiji i oštra borba protiv kriminala i korupcije! Evo šta je rekao o novoj…

Kurir pre 13 dana
Ivica Dačić, novoizabrani ministar unutrašnjih poslova, koji je tu funkciju obavljao i od 2008. do 2014. godine, izjavio je danas da će glavni zadaci tog Ministarstva biti da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da ima oštru borbu protiv… »
Dačić o svom novom-starom poslu i zadacima MUP-a: Oštra borba protiv kriminala i korupcije

Dačić o svom novom-starom poslu i zadacima MUP-a: Oštra borba protiv kriminala i korupcije

Radio 021 pre 13 dana
Glavni zadaci MUP-a biće da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da sprovodi oštru borbu protiv kriminala i korupcije. To je za televiziju Prva danas rekao novoizabrani ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je tu funkciju obavljao… »
Dačić: Zadatak MUP-a da obezbedi visok nivo bezbednosti, da se ne bi ponovili tragični događaji

Dačić: Zadatak MUP-a da obezbedi visok nivo bezbednosti, da se ne bi ponovili tragični događaji

N1 Info pre 13 dana
Novoizabrani ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je tu funkciju obavljao i od 2008. do 2014. godine, rekao je da će glavni zadaci tog Ministarstva (MUP) biti da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da ima oštru brobu protiv… »
„Čeka nas veliki posao ali ja mu se radujem“: Dačić najavio oštru borbu protiv kriminala i korupcije

„Čeka nas veliki posao ali ja mu se radujem“: Dačić najavio oštru borbu protiv kriminala i korupcije

Danas pre 13 dana
Novoizabrani ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je tu funkciju obavljao i od 2008. do 2014. godine, izjavio je danas da će glavni zadaci tog Ministarstva (MUP) biti da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da ima oštru brobu… »
Dačić o zadacima MUP-a: Visok nivo bezbednosti u Srbiji i oštra borba protiv kriminala i korupcije

Dačić o zadacima MUP-a: Visok nivo bezbednosti u Srbiji i oštra borba protiv kriminala i korupcije

Novi magazin pre 13 dana
Novoizabrani ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je tu funkciju obavljao i od 2008. do 2014. godine, izjavio je danas da će glavni zadaci tog Ministarstva biti da obezbedi visok nivo bezbednosti u Srbiji, kao i da ima oštru brobu protiv… »
Godišnjica masovnog ubistva u Malom Orašju i Duboni: Mesta gde je ugašena mladost

Godišnjica masovnog ubistva u Malom Orašju i Duboni: Mesta gde je ugašena mladost

Danas pre 13 dana
Danas je u Malom Orašju i Duboni obeleženo godinu dana od masovnog ubistva koje se dogodilo u ova dv mala mesta. Tog 4. maja prošle godine u večernjim satima, dvadesetjednogodišnji Uroš Blažić je ubio devetoro mladih ljudi i ranio još… »
Na minut zatamnjeni TV ekrani u 22.32 časova Znak sećanja na žrtve zločina u Duboni i Malom Orašju

Na minut zatamnjeni TV ekrani u 22.32 časova Znak sećanja na žrtve zločina u Duboni i Malom Orašju

Kurir pre 13 dana
Na poziv Regulatornog tela za elektronske medije, televizijske stanice u Srbiji su večeras u 22.32 sati zatamnili ekrane i minutom tišine odali poštu žrtvama zločina koji se dogodilo 4. maja prošle godine u selima Dubona i Malo Orašje kod… »
Nikola je ubijen 20 dana pre mature, Kristini je ostao diplomski u laptopu, a Lazar je hteo da kupi njivu i posadi još jagoda…

Nikola je ubijen 20 dana pre mature, Kristini je ostao diplomski u laptopu, a Lazar je hteo da kupi njivu i posadi još jagoda…

Blic pre 13 dana
Devetoro mladih ubijeno je u nezapamćenom masakru u Malom Orašju i Duboni, selima kod Mladenovca, na današnji dan pre godinu dana. Bezbrižno prolećno veče pretvorilo se u horor koji je zauvek promenio sudbine porodica nastradalih, ali i meštana. U… »
"Pamtimo!" mrak na ekranima na godišnjicu masakra Ubijenima u Malom Orašju i Duboni minutom prekida programa sve televizije…

"Pamtimo!" mrak na ekranima na godišnjicu masakra Ubijenima u Malom Orašju i Duboni minutom prekida programa sve televizije…

Blic pre 13 dana
Sve televizije prekinule su program večeras u 22.41 u znak sećanja na žrtve masakra u selima Dubona i Malo Orašje, kao i na žrtve u OŠ "Vladislav Ribnikar". Tačno u 22.41 tog 4. maja 2023. godine počela je tragedija u Duboni i Malom Orašju… »

Vesti dana »