Povezane vesti

Jure ka ligi šampiona - Pobede Bajera i Frajburga (video)

Jure ka ligi šampiona - Pobede Bajera i Frajburga (video)

Sportski žurnal 26.02.2022
Borusija je u Menhengladbahu odigrala nerešeno 2:2 protiv Volfsburga, Bajern slavio u Frankfurtu. Fudbaleri Bajerna iz Leverkuzena pobedili su danas na svom terenu Arminiju iz Bilefelda sa 3:0, u utakmici 24. kola Bundeslige. Bajer je poveo golom Lukasa… »
Milivojević zakucao u svoju mrežu, Svrake grabe ka opstanku, debitovao Eriksen (video)

Milivojević zakucao u svoju mrežu, Svrake grabe ka opstanku, debitovao Eriksen (video)

Sportski žurnal 26.02.2022
Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su na svom terenu nerešeno 0:0 sa Votfordom. Fudbaleri Aston Vile pobedili su na gostujućem terenu Brajton sa 2:0. Aston Vila je povela golom Metija Keša u 17. minutu, a pobedu je obezbedio Oli Votkins pogotkom u… »
Zvezda u finalu kvalifikacionog turnira Evrolige

Zvezda u finalu kvalifikacionog turnira Evrolige

Sport klub 26.02.2022
Juniori Crvene zvezde plasirali su se u finale kvalifikacionog turnira Evrolige u Beogradu, pošto su savladali ekipu Tofaša sa 81:50 (22:14, 24:18, 17:8, 18:10). Crveno-beli su ostvarili treću pobedu u grupi A, a prethodno savladali Valensiju i… »
Sloga i Zlatibor gaze redom, Luković blistao protiv Slodesa

Sloga i Zlatibor gaze redom, Luković blistao protiv Slodesa

Sport klub 26.02.2022
U subotu je odigrano pet utakmica 24. kola Admiral Bet Košarkaške lige Srbije: Slodes - Metalac 74:83, Leskovac Zdravlje - Dunav 86:83, Radnički - Tamiš 73:77, OKK Novi Pazar - Zlatibor 75:81, Sloga - Vršac 77:74. Valjevci su slomili fenjeraša već… »
Eriksen: Srećan sam zbog povratka na teren

Eriksen: Srećan sam zbog povratka na teren

Beta 26.02.2022
Fudbaler Brentforda Kristijan Eriksen rekao je danas da je srećan što se vratio na teren, nakon srčanog udara koji je doživeo na utakmici prošlog juna. "Ako izuzmemo rezultat, ja sam srećan čovek. Divan je osećaj vratiti se posle onoga što sam… »
Obrukao se za sve pare: Ukrajinac neslavno obeležio jučerašnji dan u Superligi Srbije – fudbaler Radničkog u epizodi…

Obrukao se za sve pare: Ukrajinac neslavno obeležio jučerašnji dan u Superligi Srbije – fudbaler Radničkog u epizodi…

Hot sport 26.02.2022
Fudbaleri Radničkog iz Niša kiksnuli su juče u Superligi Srbije, pošto su na domaćem terenu odigrali nerešeno sa Novim Pazarom – 1:1. Nišlije su u ovaj meč ušle kao izreziti favorit, bar po stanju na tabeli, međutim gosti su uspeli da odnesu… »
Strašni Zvezdini klinci! Još jedna ubedljiva pobeda za finale!

Strašni Zvezdini klinci! Još jedna ubedljiva pobeda za finale!

Sportske.net 26.02.2022
Juniorska ekipa Crvene zvezde nastavila je da deli lekcije rivalima na kvalifikacionom turniru Evrolige ''Marko Ivković''. Crveno-beli su danas upisali i treću pobedu, posle trijumfa nad Valensijom i Partizanom savladali su i turski Tofaš sa 81:50, po… »
Dvojka Vile u Brajtonu

Dvojka Vile u Brajtonu

Sport klub 26.02.2022
Fudbaleri Aston Vile pobedili su Brajton na strani sa 2:0 u 27. kolu Premijer lige. Duel koji zbog gužve u saobraćaju nije počeo u predviđenom terminu od 16 časova sasvim zasluženo je pripao gostima iz Birmingema. Iako sa manjim posedom, tim Stivena… »
Revija kartona u Brajtonu, Keš i Votkins obradovali Džerarda!

Revija kartona u Brajtonu, Keš i Votkins obradovali Džerarda!

Sportske.net 26.02.2022
Fudbaleri Aston Vile savladali su Brajton u gostima rezultatom 2:0 u okviru 27. kola engleske Premijer lige. U veoma tvrdoj utakmici, gosti iz Birmingema uspeli su da ostvare siguran trijumf, a izabranici Stivena Džerarda poveli su u 17. minutu golom… »
Eriksen ponovo igra fudbal: Ja sam srećan čovek

Eriksen ponovo igra fudbal: Ja sam srećan čovek

Sport klub 26.02.2022
Kristijan Eriksen ponovo igra fudbal. Danski internacionalac odigrao je prvi zvanični meč od kada je kolabirao na Evropskom prvenstvu. Eriksen je u 52. minutu ušao u igru u meču između svog Brentforda i Njukasla, uz stajaće ovacije svih navijača na… »
Eriksen debitovao za Brentford: NJukasl beži sa dna, a Mančester junajted nikoga ne može da dobije

Eriksen debitovao za Brentford: NJukasl beži sa dna, a Mančester junajted nikoga ne može da dobije

Večernje novosti 26.02.2022
foto: AP Eriksen je ušao u igru u 52. minutu utakmcie Brentford - njukasla, koju su svrake rešile sa 2:0 u svoju korist. Danac je došao u klub iz zapadnog Londona u januaru, nakon što je otpušten iz Intera, pošto Seriji A ne dozvoljava nastup… »
‘Zahvalan sam treneru što mi je dao traku’: Kapiten Srbije biranim rečima o selektoru, evo šta Marko Jagodić Kuridža…

‘Zahvalan sam treneru što mi je dao traku’: Kapiten Srbije biranim rečima o selektoru, evo šta Marko Jagodić Kuridža…

Hot sport 26.02.2022
U prvoj utakmici drugog „prozora“ FIBA kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023, reprezentacija Srbije je u lepom ambijentu dvorane „Aleksandar Nikolić“ sasvim zasluženo pobedila Slovačku. Kapiten košarkaša Srbije na jučerašnjem meču bio je… »
Ubedljiva pobeda Totenhema, Kejn i Son rekorderi PL

Ubedljiva pobeda Totenhema, Kejn i Son rekorderi PL

Sport klub 26.02.2022
Fudbaleri Totenhema ostvarili su ubedljivu pobedu 4:0 na gostovanju Lidsu u 27. kolu Premijer lige. Postigli su Spursi tri gola u prvih pola sata i već tada ‘završili posao’. Izabranici Antonija Kontea na pravi način su reagovali na poraz od… »
Ubedljiva pobeda Totenhema, Kejn i Son rekorderi PL

Ubedljiva pobeda Totenhema, Kejn i Son rekorderi PL

N1 Info 26.02.2022
Fudbaleri Totenhema ostvarili su ubedljivu pobedu 4:0 na gostovanju Lidsu u 27. kolu Premijer lige. Postigli su Spursi tri gola u prvih pola sata i već tada ‘završili posao’. Izabranici Antonija Kontea na pravi način su reagovali na poraz od… »
Mogu li žabe do senzacije: Pao je i Elče u Valensiji, Levante sve bliži timovima iznad crte! (video)

Mogu li žabe do senzacije: Pao je i Elče u Valensiji, Levante sve bliži timovima iznad crte! (video)

Hot sport 26.02.2022
Levante rutinirao Elče na svom terenu Fudbaleri Levantea lako su savladali Elče na domačem terenu, rezultatom 3:0, i tako najavili da ipak nisu spremni da se oproste od Primere nakon pet sezona u njoj. Domaći su, deluje, u pravo vreme postizali… »
Obradović slavio u duelu srpskih trenera, Gudurić odličan protiv Monaka

Obradović slavio u duelu srpskih trenera, Gudurić odličan protiv Monaka

Nova 26.02.2022
Košarkaši Monaka pobedili su na svom terenu ekipu Fenerbahčea sa 92:78 (19:20, 36:13, 20:22, 17:23), u meču 27. kola Evrolige. Alfa Dijalo je za domaći tim postigao 24 poena, uz šest skokova, Donatas Motejunas je upisao 18 poena, uz devet skokova, a… »
Debitovao sa 34 godine, a posle tri meča postao kapiten: Sigurno nisam ovo zaslužio, zato hvala selektoru Pešiću!

Debitovao sa 34 godine, a posle tri meča postao kapiten: Sigurno nisam ovo zaslužio, zato hvala selektoru Pešiću!

Mondo 26.02.2022
Kao i uvek Marko Jagodić-Kuridža je bio jako iskren i skroman. Kao i uvek Marko Jagodić-Kuridža je bio jako iskren i skroman. Košarkaši Srbije savladali su ekipu Slovačke u meču trećeg kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine, a jedan… »
Košarkaši Zvezde izgubili od Panatinaikosa

Košarkaši Zvezde izgubili od Panatinaikosa

Danas 26.02.2022
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su večeras u Atini od ekipe Panatinaikosa sa 73:79 (23:17, 18:25, 18:17, 14:20), u meču 27. kola Evrolige. Bolji od ostalih u ekipi Zvezde bio je Aron Vajt, koji je ostvario dabl-dabl sa 14 poena i 12 skokova, Ostin… »
Jagodić-Kuridža: Hvala Pešiću na kapitenskoj traci

Jagodić-Kuridža: Hvala Pešiću na kapitenskoj traci

Sportski žurnal 26.02.2022
Srbija je večeras u Beogradu pobedila Slovačku 75:63 u trećem kolu kvalifikacija za Svetesko prvenstvo 2023. godine. Kapiten košarkaša Srbije Marko Jagodić Kuridža smatra da je tim odigrao dobru utakmicu protiv Slovačke. Srbija je večeras u… »
Čukarički srušio Spartak u Subotici, remi Radničkog i Novog Pazara

Čukarički srušio Spartak u Subotici, remi Radničkog i Novog Pazara

Nova 26.02.2022
Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na gostovanju ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:1, u meču 24. kola Superlige Srbije. Gosti su poveli u četvrtom minutu pošto je glavom gol postigao Asmir Kajević, a domaći tim do izjednačenja dolazi u 15. minutu… »
Levante savladao Elče, ali ostao poslednji u Primeri

Levante savladao Elče, ali ostao poslednji u Primeri

Nova 26.02.2022
Fudbaleri Levantea pobedili su na svom terenu ekipu Elčea sa 3:0, u meču 26. kola španske Primere. Domaći tim je poveo golom Hose Luisa Moralesa u 37. minutu, a drugi gol za ekipu iz Valensije postigao je Horhe de Frutos u 67. minutu. Gosti su do… »
Košarkaši Srbije pobedili Slovačku u kvalifikacijama za SP

Košarkaši Srbije pobedili Slovačku u kvalifikacijama za SP

Danas 25.02.2022
Muška košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Beogradu selekciju Slovačke sa 75:63 (24:18, 20:18, 18:18, 13:9), u meču trećeg kola Grupe A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. Najbolji učinak u domaćoj selekciji imao je Aleksa… »

Vesti dana »