RTS 2

RTS 2

07:24
dečiji
Vodeni svet malih gupija
Bubble Guppies
Bubble Guppies (dečiji animirani, SAD, 2007) Tematska i interaktivna animirana serija za decu predškolskog uzrasta
07:47
Fintin
07:54
dečiji
Mali dnevnik
Mali dnevnik
Mali dnevnik (informativni dečiji, Srbija, 2014) Petominutna informativna forma, koju u potpunosti realizuju deca
08:00
Matematika za peti razred
08:35
Srpski jezik za peti razred
09:10
Biologija za peti razred
09:40
Dositej putnik prosvećenosti: Obrazovanje na Istoku - Grčka
10:10
Trag u prostoru: Ljute protivnice prašine
Trag u prostoru
Trag u prostoru (dokumentarni, Srbija) Dokumentarni program
10:35
sport
Magazin Lige šampiona
Magazin Lige šampiona
Magazin Lige šampiona (sport, Srbija) Pregled utakmica lige šampiona
11:00
info
Znanje imanje
Znanje imanje
Znanje imanje (informativni, Srbija) Emisija iz poljoprivrede
12:00
Beogradska filharmonija i Aleksandar Madžar
13:00
Dositej, putnik prosvećenosti
13:30
Reke bez povratka
13:55
dečiji
Mali dnevnik
Mali dnevnik
Mali dnevnik (informativni dečiji, Srbija, 2014) Petominutna informativna forma, koju u potpunosti realizuju deca
14:00
serija
Internat za plemićke kćeri, serija
Institut blagorodnykh devits / Institute for noble
Institut blagorodnykh devits / Institute for noble (drama, Rusija, 2010) Raskošna ruska melodrama o mladim damama prestižnog moskovskog Instituta
14:50
serija
Njuškalo, serija
Nyukhach / The Sniffer
Nyukhach / The Sniffer (akcija drama kriminalistički, Ukrajina, 2013) Glavni lik rešava najteže policijske slučajeve uz pomoć svog njuha
15:45
film
Devojka sa lampom, TV film, sećanje na Tihomira Arsića
Devojka sa lampom
Devojka sa lampom (drama, Jugosalvija, 1992) Mlada glumica želi saznati skrivenu tajnu uspešne slikarice
17:25
info
Pravo na sutra
Pravo na sutra
Pravo na sutra (dokumentarni informativni, Srbija, 2018) Imovina nije pitanje politike, već prava. Bar bi tako trebalo da bude.
17:50
info
Koridori
Koridori
Koridori (dokumentarni informativni, Srbija, 2015) Specijalizovana emisija o saobraćaju i strategiji razvoja
18:20
Art zona: Marko Crnobrnja - Drvena pedagogija
Art zona
Art zona (, Srbija) Emisija posvećena umetnosti
18:50
TV Feljton: Miloš Crnjanski - Savremena tumačenja
TV feljton
TV feljton (dokumentarni) Dokumentarni program RTS
19:15
info
Lajmet
Lajmet, vijesti na albanskom RTCG
Lajmet, vijesti na albanskom RTCG (informativni, Crna Gora) Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
19:20
serija
Internat za plemićke kćeri, serija
Institut blagorodnykh devits / Institute for noble
Institut blagorodnykh devits / Institute for noble (drama, Rusija, 2010) Raskošna ruska melodrama o mladim damama prestižnog moskovskog Instituta
20:10
film
Kina, kineski dokumentarni film
21:00
serija
Ženski raj, serija
Il paradiso delle signore
Il paradiso delle signore (romantika, Italija, 2015) Ljubavna serija smeštena na Siciliju
21:45
Promaja: Igrale se delije
Promaja
Promaja (zabava, Srbija, 2018) Drma dremež, trese treš, pogledaj je ako smeš
22:15
Riba u vama
23:15
info
Vavilon Berlin, serija
Vavilon RTS
Vavilon RTS (informativni kultura) Emisija o savremenoj književnosti
00:10
info
Lajmet
Lajmet, vijesti na albanskom RTCG
Lajmet, vijesti na albanskom RTCG (informativni, Crna Gora) Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
00:15
51. BEMUS: Duško Gojković i Big bend RTS
01:00
Trezor
Trezor
Trezor () Istoriografija Televizije Beograd
02:00
film
Most, film
02:40
Riba u vama
03:35
Trag u prostoru
Trag u prostoru
Trag u prostoru (dokumentarni, Srbija) Dokumentarni program
04:00
Reke bez povratka
04:30
51. BEMUS: Duško Gojković i Big bend RTS