Бл: Експлозија у Леверкузену, седам голова, преокрети, победа Бајера, али је вест вечери да Халанд није погодио!

Хот спорт 08.02.2020  |  Дарко Новески

У дербију 21. кола Бундеслиге Бајер је у Леверкузену са 4:3 (2:2) победио Борусију из Дортмунда и зауставио је у борби за титулу.

Прштало је вечерас у Леверкузену, седам голова и победа Бајера. Али, то није вест вечери, она гласи да од седам погодака ниједан није био дело Ерлинга Халанда. ‘Апотекари’ су повели у 20. минуту, Амири је избацио Воланда, а овај у ситуацији један на један био сјајан – 1:0. Ипак, на изједначење гостију чекало се свега два минута, Санчо је извео корнер, а Хумелс је погодио главом – 1:1. У 33. минуту први преокрет, Емре Џан је постигао гол за ТВ шпице 1:2. Ту није