Evropsko ludilo Rendžersa: Posle brutalno dobre prve utakmice, Džerard i družina izbacili Bragu usred Portugala!

Sportal blic 26.02.2020  |  Aleksandar Knežević

Fudbaleri Rendžersa su prvi učesnik osmine finala Lige Evrope, pošto su posle čudesnog trijumfa u prvom meču, pobedili i u drugom.

Rezultat je bio 1:0, a moglo je sve to da prođe i ubedljivije. U poluvremenu sa mnogo prilika na obe strane, najveću je propustio Janis Hađi, fudbaler u 46. minutu utakmice. Raul da Silva je nespretno reagovao u kaznenom prostoru , lopta ga je pogodila u rukum ali rumunski internacionalac nije iskoristio jedanaesterac, tačnije, odbranio ga je Mateus. Ipak, iskupio se Hađi u 57. minutu kada je upisao asistenciju za Rajana Kenta. Dvadesettrogodišnji škotski napadač