Сензација у Грузији, звезда ће у албанију! Тирана надмудрила Динамо, већ следеће недеље жесток меч у комшилуку

Спортал блиц 19.08.2020  |  П. Л.

Фудбалери Тиране победили су Динамо из Тбилисија на гостовању резултатом 2:0 (1:0) и пласирали се у друго квалификација за Лигу шампиона у ком ће бити домаћин Црвеној зведзи.

Албански првак је направио изненађење пошто је грузијска екипа била фаворит, али је голом у финишу полувремена успела да оствари тријумф вредан пласмана у наредну рунду. Преко Аргентинца Агустина Торасе је шампион Албаније повео у Грузији, у 49. минуту првог полувремена, али и знатно боље игре од домаћина. Динамо није упутио ниједан ударац у оквир за 45 минута фудбала, док је неколико шанси створила Тирана и била озбиљнији ривал. Током другог полувремена Албанци