Indijanapolis Koltsi preoteli lidersku poziciju! Tenesi Tajtansi nisu znali šta ih je snašlo, minutima nisu postojali na terenu i doživeli katastrofu! /video/

Sportal blic 13.11.2020  |  M.D.S.

Indijanapolis Koltsi pobedili su Tenesi Tajtanse 34:17 u prvom meču 10. runde , posle čega su zauzeli lidersku poziciju na tabeli AFC Jug.

Indijanapolis je do trijumfa u Nešvilu došao zahvaljujući odličnoj igri u drugom poluvremenu - Koltsi su poslednje dve četvrtine dobili rezultatom 21:0. Tajtansi pretrpeli treći poraz u poslednje četiri utakmice. Iako su bili uspešniji u prvoj deonici, te uz tačdaun Formana i ekstra poen Gostkovskog, poveli su 7:3. Druga četvrtina donela je ravnopravnu igru, uhvatili su ritam gosti, pa je na poluvremenu bilo 17:13. U nastavku su se za sve pitali Koltsi - Hajns,