Šta treba vama da se dogodi, pa da budete ovako srećni? Ovaj dekica je apsolutni hit, ljudi ne prestaju da gledaju ovaj izliv emocija! /video/

Sportal blic 25.12.2020  |  St. K.

Svedoci smo da se ljubav prema sportu izražava na razne načine, ali ovaj dekica je pravi primer kako se voli i doživljava svaka pobeda svog kluba.

Na snimku, koji je njegova ćerka postavila na društvene mreže, jasno se vidi sa koliko emocija je doživeo pobedu svog voljenog Flamenga u meču nad Bahijom 4:3. Simpatični dekica je pratio meč koji je bio pun uzbuđenja. Prvo je domaćin Falmengo poveo u prvom poluvremenu rezultatom 2:0, i to sa igračem manje! Odgovorili su gosti možda i nikad bržim preokretom u istoriji fudbala. Fudbaleri Bahije su uspeli da za sedam minuta postignu tri gola i tako dođu do vođstva.