Atlanta za samo 48 sati servirala vruću osvetu Bruklinu! Hoksi su hit NBA, Bogdan Bogdanović ovaj put prebacio u racionalni mod

Sportal blic 02.01.2021  |  N. Z. L.

Samo 48 sati bilo je potrebno da se revanšira za poraz na svom terenu (145:141) i stigne do trijumfa u "Berklejs centru" - 114:96.

Izabranici Lojda Pirsa su od samog početka utakmice imali prednost i držali kontrolu nad dešavanjima na terenu. Prednost je Atlanta imala od početka do kraja, na poluvremenu je u plusu bila šest poena, a Bruklin nije uspeo da odgovori u nastavku i eventulno smanjni zaostatak, pa je nakon 24 minuta košarke, minus bio devet poena. Na startu treće četvrtine Hanter i Kolins su doneli Atlanti prednost od 14 poena, a Kajri Irving je pokušao da "trnge" saigrače i smanji