Павар погодио за историју, Бајерн шампион света, судија Остојић проверавао гол ВАР технологијом (видео)

Бајерн је исписао историју фудбала пошто је поновио успех Барселоне из 2009. и стигао је до шестог трофеја у једној сезони, што ће тешко ко моћи да понови

Баварци су у финалу Светског клупског првенства у Катару савладали мексички Тигрес 1:0 голом Бенжамина Павара. Француски дефанзивац је решио питање победника у 59. минуту пошто му је после центаршута Лероја Санеа лопту спустио Роберт Левандовски до њега, а он није имао потешкоћа да се спроведе у мрежу. Нису се радовали одмах играчи шампиона Европе пошто је судија Остојић морао да провери у ВАР соби да ли је било офсајда, а после минут је донео одлуку да покаже на