Владимир Гаћиновић: ‘Имамо проблеме у завршници! Био бих незадовољан и ремијем, ово је наша најбоља партија у наставку такмичења’

Хот спорт 03.03.2021  |  Димитрије Нишавић Димитрије

Нови пораз за екипу из Ниша! Раднички је у склопу 25. кола Суперлиге Србије поражен од Пролетера у Новом Саду са 2:1.

Стрелци за домаћи тим били су Живојиновић у 33. и Митровић у 63. минуту, док је поготак за Раднички постигао Жарко Марковић у 75. минуту. Шеф стручног штаба Радничког Владимир Гаћиновић је након меча био разочаран резултатом, али и задовољан приказаном игром. -Ово је, уз друго полувреме против Црвене звезде, била наша најквалитетнија партија у другом делу сезоне. Доминирали смо 90 минута, надиграли смо ривала, питали смо се за све и коначно се у нашој игри видео