Pioli posle remija na Old Trafordu: "Ne treniram normalan tim"

Sportske.net 11.03.2021  |  Sportske.net

Trener fudbalera Milana Stefano Pioli bio je veoma zadovoljan nakon što je njegov tim uspeo da ostane neporažen na gostovanju Mančester junajtedu 1:1 u prvom meču osmine finala Lige Evrope. "Rosoneri" su gubili veći deo drugog poluvremena, ali su do izjednačenja stigli u drugom minutu nadoknade pogotkom iskusnog Simona Kjera.

Pioli je upravo zbog tog trenutka pohvalio karakter svoje ekipe. "Pohvale idu igračima. Igrali su sa karakterom, želeći da kontrolišu igru. Nosili su se u teškim trenucima i uspeli da se suprotstave kvalitetnom protivniku. Današnji nastup je uvećao naše samopuzdanje", rekao je Pioli posle meča. Ne beži od toga da njegov tim ima pozitivan rezultat, ali da još nije izborio plasman u četvrtfinale Lige Evrope. "Moramo da igramo na jako visokom nivou ukoliko želimo da