Trener inđije zbijao šale posle poraza od Zvezde, da l' je lopta bila kockasta ili izduvana?

Sportske.net 25.04.2021  |  Sportske.net, TV Arena sport

Već posle prvog poluvremena današnje utakmice bilo je jasno da će Zvezda ostvariti ubedljivu pobedu u Inđiji, vodila je tada sa 4:0, a u nastavku je domaći tim donekle popravio utisak, pa je meč završen rezultatom 5:1 u korist lidera na tabeli.

Odmah po zabršetku meča, trener Inđije Goran Milojević, inače nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i Partizana, iznenadio je svojim objašnjenjem pred kamerama TV Arena Sporta kada je u pitanju loša igra njegovog tima u prvom poluvremenu. Sve je prokomentarisao kroz šalu, svestan da je njegov tim danas bio nemoćan protiv mnogo boljeg rivala. ''Mora da je bila ispumpana lopta u prvom poluvremenu. Primili smo one golove, nismo mogli da se vratimo... Ne mogu da prepoznam