Првенац за памћење! Овако је Србија изједначила против Јамајке у Јапану! /видео/

Фудбалска репрезентација Србије састала се са Јамајком на азијској турнеји, а свој први гол за националну селекцију постигао је на том мечу Страхиња Павловић. је дефанзивца убацио на полувремену, након што су "орлови" киксом одбране губили од 29. минута, а Павловић се одужио на том поверењу у 61. минуту.

Павловић је током једне опсаде гола Јамајке најпре шутирао с леве стране "јачом", левом ногом, а након што му је тај ударац изблокиран, са 16 метара је послао лопту неодбрањиво десницом - и погодио даљи доњи угао гола за 1:1. Подсетимо, Србија наредни меч на турнеји игра на "Кирин купу" против Јапана, 12. јуна, од 12.25 по овдашњем времену. ВИДЕО Михаел Балак у ноћном клубу гледа фудбал