Печат Саше илића: Чукарички декласирао Пролетер са шест голова, заблистало дете "брђана"!

Спортал блиц 22.10.2021  |  Ст. К.

Легенда врло добро започела тренерску каријеру! Фудбалери , које са клупе предводи, савладали су екипу на домаћем терену и то веома убедљиво - 6:1 у оквиру 14. кола Супер лиге Србије.

Изабраници некадашњег капитена Партизана су повели већ у четвртом минуту када је погодио Немања Тошић, да би у 31. минуту предност удвостручио Марко Ракоњац. Новосађани су два минута касније успели да смање заостатак преко Евандра, али је после тога уследила сјајна игра "брђана" у другом полувремену. Прво је Асмир Кајевић погодио са пенала у 51, а осам минута касније свој други гол дао је Ракоњац. У стрелце се уписао и Стефан Шапић у 62, да би Михаило Баић