Kako li mu je bilo posle Srbije!? Tek sada osvanula Ronaldova erupcija emocija u meču Lige šampiona, prvo urlao na saigrače pa ridao kao malo dete

Sportal blic 28.11.2021

Poslednjih dana nalazi se u žiži javnosti i to zbog novog „Amazonovog“ dokumentarca „Sve ili ništa“ koji se tiče fudbalskog kluba Imali smo nedavno prilike da vidimo deo ovog filma, sa Kvadradom, u poluvremnu utakmice sa Portom.

Juventus je nakon 45 minuta ovog meča gubio od „zmajeva“ sa 1:0 i to pošto je u prvoj utakmicu na „Dragau“ poražen sa 2:1 i to je izazvalo veliko nezadovoljstvo kod tadašnje prve zvezde „bjankonera“. Ovaj njegov izliv besa kao da je trgao saigrače koji su do kraja uspeli da preokrenu rezultat golovima Federika Kijeze i dođu do produžetka, gde su na kraju ipak poklekli i došli samo do pirove pobede od 3:2. To je zančilo eliminaciju „stare dame“ već u osmini finala