Junajted nastavlja da tone: "Fenjeraš" otkinuo bodove Ragniku i ekipi, ka dnu pada i Everton

Sportal blic 08.02.2022  |  S. P.

nastavlja da razočarava svoje navijače, a u sličnom maniru nastavlja i . "Đavoli" su na gostovanju izvukli samo nerešen rezultat (1:1), dok su "karamele" poražene od (3:1).

U 13. minutu, Mančester junajtedu je nakon provere VAR-a poništen pogodak zbog minimalnog ofsajda. Tada je bespotrebno slavio Varan, ali svega pet minuta nakon toga Pol Pogba je postigao pogodak na asistenciju Luka Šoa. Međutim, umesto da ovaj meč mirno privedu kraju, "đavoli" su od njega uspeli da naprave veresiju, pošto je Barnli odmah pošto je Barnli izjednačio odmah po početku drugog poluvremena. Na dodavanje Vauta Veghorsta najbolje se snašao Džej Rodrigez za