Dva remija u Super ligi: Majstorija Čađenovića nije bila dovoljna, Nišlije slave Mićibućija, var „poništio“ pobedu tsc-u

Sportski žurnal 02.03.2022

Jovan Čaćenović je postigao prelep gol sa 30 metara, ali to nije bilo dovoljno Metalcu da dođe do trijumfa protiv Radničkog iz Niša

Fudbaleri Metalca i niškog Radničkog odigrali su danas u Gornjem Milanovcu nerešeno 1:1, u meču 25. kola Super lige Srbije. Domaći tim je poveo u 22. minutu prelepim golom Jovana Čađenovića sa 30 metara, a bod je Nišlijama doneo je Rioeji Mićibući u 33. minutu. Japanac je pogodio i u prošlom kolu u remiju Radničkog i Novog Pazara (1:1) Niški klub je na petom mestu Super lige Srbije sa 33 boda, dok je Metalac 14. sa 23 boda. Metalac u narednom kolu gostuje Radničkom