Lacio siguran protiv Kaljarija: SMS upisao asistenciju, Imobile se izjednačio sa Vlahovićem! (foto) (video)

Hot sport 05.03.2022  |  Dimitrije Nišavić Đorđe

Crveni karton za Marušića u samom finišu meča! U okviru 28. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Italiji, ekspedicija Kaljarija ugostila je ekipu Lacija.

Gosti su opravdali ulogu favorita i slavili sa ubedljivih 0:3. Lacio je ‘krupan zalogaj’ za ekipu Kaljarija, koju u nastavku sezone očekuje grčevita borba za opstanak u elitnom rangu italijanskog fudbala. Prvo uzbuđenje viđeno je u 17. minutu susreta. Đorđo Altare je igrao rukom u kaznenom prostoru svoje ekipe, ali glavni arbitar meča nije pokazao na belu tačku. Mareska je signalizirao da se utakmica nastavi, ali ubrzo je stigla reakcija kolega iz VAR sobe. Sudija