Sportske.net 15.07.2022  |  Sportske.net

Umalo prvi poraz Partizana u novoj sezoni i to na "Čairu", Radnički je briljirao, mogao da bude i ubedljiviji, na kraju 3:3 (1:1) golom gostiju iz penala u nadoknadi vremena.

Već na samom startu šokantan razvoj situacije po Iliju Stolicu i njegov tim. Radnički je došao do prednosti nakon smušenosti odbrane Partizana, prvo je Vujačić bio slabiji u skoku, a onda je lopta došla do Bojana Mlađovića koji glavom šutira i vara neodlučnog Stevanovića za 1:0. Partizan je krenuo bolje ka golu protivnika i stigao je do gola zahvaljujući - Bojanu Mlađoviću. Da je put od heroja do tragičara prvog poluvremena trajao svega osam minuta dokazao je