Torino slavi Srbina: Lukić golom u 90. minutu herojski spasao Bikove, Destrove makazice su pogodak meseca! (foto) (video)

Hot sport 09.10.2022  |  Dimitrije Nišavić

Tri reprezentativca naše zemlje našla su se na terenu Olimpijskog stadiona! Nedeljni program 9. runde nacionalnog prvenstva Italije počeo je dinamično i izuzetno uzbudljivo.

Verovatno najmanje popularan termin, kada su u pitanju poseta stadiona, ali i gledanost TV prenosa, namenjen je za duel između Torina i Empolija. Susret na Olimpijskom stadionu u Torinu počeo je u 12 časova i 30 minuta, a glavni arbitar bio je Frančesko Fourneau. Meč je završen bez pogodaka, remijem, rezultatom 1:1. Bikovi su izbegli poraz u samom finišu meča, tačnije u 90. minutu, kada je mrežu Empolija zatresao reprezentativac Srbije, Saša Lukić. Na terenu su se