Urnebesna reakcija arapskog komentatora: Poslušajte radovanje nakon drugog gola Saudijske Arabije! (video)

Hot sport 22.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Emocije na vrhuncu! Saudijska Arabija maločas je priredila jedno od najvećih iznenađenja u istoriji Mundijala, savladavši Argentinu sa 2:1.

Daleko od toga da je izgledalo da će se desiti nešto ovakvo. Argentinci su vodili na poluvremenu sa 1:0 i još čak tri puta tresli mrežu Saudijaca, ali im je svaki put gol poništen. A onda blickrig Saudijske Arabije od 48. do 53. minuta. Prvo je Al-Šehri doneo izjednačenje, a nakon pet minuta potpuni preokret doneo je Salem prelepim golom. U tom trenutku, naprosto je eksplodirao stadion u delu tribina gde su bili navijači Saudijske Arabije. Sa posebnim ushićenjem