Armani podsetio na rukometnu ekipu: Partizan kažnjava promašaje Italijana, maestralna igra Kevina Pantera! (i četvrtina)

Hot sport 09.03.2023  |  HotSport

Odličan rezultat srpskog tima! Košarkaši Partizana utakmicom 28. runde najelitnijeg takmičenja na Starom kontinentu protiv domaćeg Armani Milana završavaju dupli programu na evropskoj smotri za ovu sedmicu.

Susret u Italiji počeo je u terminu od 20 časova i 30 minuta, a nakon prve deonice rezulat je 13:19 u korist crno-belih. Partizan je meč startovao u petorci: Lesor, Naneli, Panter, Avramović i Vukčević. Startna petorka za utakmicu 28. kola Evrolige u Milanu protiv @OlimpiaMI1936 👊🏽⚫️⚪️ #KKPartizan #EuroLeague pic.twitter.com/w7jfZBZZjb — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) March 9, 2023 Prvi napad su izborili domaći, ali je povratnik na teren posle teške povrede