''Брђани'' дали пет голова у Суботици, призната им три, довољно за нова три бода

Спортске.нет 30.09.2023  |  Спортске.нет

У утакмици десетог кола Суперлиге Србије, Чукарички је вечерас као гост савладао екипу Спартака у Суботици са 3:0. ''Брђани'' су повели већ у 13. минуту меча лепим голом Луке Аџића из слободног ударца искоса са леве стране.

Спартак је осам минута касније имао велику прилику преко Југа Станојева, није је искористио, а остатак меча је у потпуности припао гостима са Бановог брда. У 25. минуту Аџић је са леве стране асистирао Миладиновићу за вођство од 2:0, а убрзо је гостима гостима поништен трећи гол преко Ивановића због фаула у зачетку напада који је направио Огњен Врањеш. У наставку, сличан однос снага на терену. У 72. минуту Спартак је остао са играчем мање на терену, јер је