Povrede brinu Njukasl više od poraza protiv Borusije

Sport klub 26.10.2023  |  Autor: Ognjen Bojić

Menadžer Njukasla Edi Hau izjavio je da će krilni fudbaler Džejkob Marfi duže vremena biti van terena zbog povrede ramena, kao i da je napadač Aleksander Isak obnovio povredu prepone u meču trećeg kola grupne faze Lige šampiona protiv Borusije iz Dortmunda.

Izabranici Edina Terzića su slavili rezultatom 1:0, a odlučujući pogodak postigao je vezista Feliks Nmeča u finišu prvog poluvremena. Isak je zamenjem u 15. minutu, kada je njegovo mesto zauzeo Kalum Vilson, a Marfi je u igri bio samo od 65. do 70. minuta. „Isakov izlazak je bio veliki udarac za nas, a deluje i da je Džejkob ozbiljnije povređen. Nemamo preterano veliki broj igrača u sastavu, a mnogo je utakmica pred nama. Više su nam naudile povrede nego poraz od