Šok na Kipru: Vladan Milojević prekinuo meč sa Bugarima zbog divljačkog ponašanja fudbalera Boteva! (video)

Hot sport 01.02.2024

Dugo mu je trebalo da proradi Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Boteva iz Bugarske rezultatom 2:1 u poslednjem meču u okviru priprema na Kipru.

Šampion Srbije je već u 8. minutu uspeo da stigne do prednosti i do golom Šerifa Endijajea na asistenciju Jovana Šljivića. Dugo je trebalo Botevu da dođe do izjednačenja, ali je Barbosa u 37. minutu uspeo da matira Popovića za izjednačenje. Ipak, do kraja poluvremena ponovo je Endijaje postigao pogodak posle sjajne lopte Radojevića, a teško da je bilo ko očekivao da će to biti poslednji gol na meču. Naime, u 67. minutu odigrala se jedna nemila scena kada je