Чукарички у пријатељском мечу бољи од Партизана

Спорт клуб 21.02.2024  |  Аутор: Александар Петровић

Чукарички је био бољи у пријатељском мечу против Партизана, играном у формату од два полувремена по 30 минута, бело-црни су до победничког гола стигли у 59. минуту, кад је после центаршута Станковића са леве стране Цветковић одлично примирио лопту и потом рутински савладао Крунића – 0:1.

Оба тренера шансу су пружила момцима који су мање играли у прва два кола „пролећног“ дела шампионата. За Чукарички је на пример први меч одиграо уругвајски штопер Корухо Гузман, за црно-беле „деби“ је против својих дојучерашњих саиграча забележио Алекса Јанковић. Прве две шансе имали су домаћи, најпре у шестом минуту кад је Живковић центрирао, а Трифуновић је шутирао, но право у Каличанина. Три минута касније Мирчетић је остао усамљен, али је са 17 метара