Barso, zar ne može ovako svakog vikenda? Maksimovićev Hetafe izašao visoko i zažalio!

Sportske.net 24.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone savladali su na Monžuiku ekipu Hetafea rezultatom 4:0 u okviru 26. kola španske Primere. "Blaugrana" je od samog početka nametnula svoj ritam i zasluženo stigla do rutinskog i ubedljivog slavlja, nešto što nije često bila odlika Ćavijevog tima ove sezone.

Odbrana Hetafea naivno je ispala posle duge lopte Kundea koju je primirio Rafinja, a Brazilac je u 20. minutu smirenom završnicom doveo Katalonce do vođstva. Do kraja poluvremena osim dva žuta kartona i lošeg dodavanja Rafinje ka Feliksu pred golom gostiju nismo videli mnogo toga, da bi u nastavku meča prvi zapretio Hetafe preko Milje koji je pogodio stativu. Kazna za ovaj promašaj stigla je u 53. minutu, do kaznenog prostora Hetafea stigao je Kristensen koji je