Buđenje Liverpula u drugom poluvremenu, prečka i stativa za slađi bod protiv šampiona!

Sportske.net 10.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Liverpula odigrali su na domaćem terenu nerešeno 1:1 sa ekipom Mančester sitija u okviru 28. kola engleske Premijer lige. "Redsi" su posle dosta bolje igre u drugom poluvremenu uspeli da izbegnu poraz, a mogli su i do trijumfa uzevši u obzir broj šansi koji je domaćin propustio.

Sa druge strane, Siti je imao i prečku i stativu, ali čini se da je domaćin osvojio slađi bod jer je zadržao prednost u odnosu na šampiona Engleske. Liverpul je nešto bolje ušao u meč i zapravo prvi i pogodio posle sjajne timske akcije i gola Luisa Dijaza, ali se Nunjez prethodno našao u ofsajdi, pa je gol opravdano poništen. Surova kazna usledila je u 23. minutu kada je Siti "prodao foru" domaćima iz kornera - De Brujne je loptu uputio ka prvoj stativi, Ake je