Потоп српских јуниора против Португалије, Европско првенство остаће само сан!

Спортске.нет 23.03.2024  |  Спортске.нет

Јунироска фудбалска рерпезентација Србије неће играти на Европском првенству за играче до 19 година овог лета у Северној Ирској. "Орлићи" су после пораза у првом колу квалификационог турнира од Данске од 3:1 вечерас још убедљивије изгубили од Португалије.

Било је чак 4:1 за Португалце и тако изгубили све шансе да се пласирају на континенталну смотру коло пре краја квалификација. Португалци су питање победника решили већ у првом полувремену. Домаћина квалификационог турнира у вођство је довео нападач Вивалдо Семедо у 26. минуту, да би његовог колега у шпицу Родриго Рибеиро удвостручио предност своје селекције у надокнади првог дела. Још теже за изабранике селектора Радована Кривокапића постало је након сата игре