Čukarički u nadoknadi vremena savladao Partizan: Tri minuta za infarkt u finišu meča

Dnevnik 14.04.2024  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Čukaričkog u infarkt završnici pobedili su Partizan sa 3:2 i tako udaljili protivnika od borbe za titulu prvaka, ali što je za njihov klub značajnije uvećali sopstvenu šansu za povratak na evropski put.

Utakmica tek što je počela, a golman Partizana Jovanović je povredio koleno. Uspeo je da preseče Ivanovićev pas, ali se prilikom intervencije povredio, zatražio je lekarsku pomoć, nastavio utakmicu, ali je u 39. minutu mesto među stativama prepustio Kruniću. Takav peh kao da je nagovestio razvoj situacije u korist domaćeg tima koji je u minulih pet utakmica ubeležio samo jednu pobedu. To, međutim, nije demoralisalo igrače Čukaričkog. Pozivajući se na tradicionalno