Partizan bez Duljaja na derbiju: Trener crno-belih poludeo na sudiju, Čukarički vodi na poluvremenu! (video)

Hot sport 14.04.2024

Na sve to, golman Jovanović je morao da napusti teren zbog povrede Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Čukaričkog na Banovom bradu u okviru poslednjeg kola regularnog dela sezone.

Brđani imaju prednost i zasluženo vode nakon prvih 45 minuta – 1:0 Tim Igora Duljaja nije stvorio veliki broj prilika, a onih pravih gotovo i da nije bilo u prvom poluvremenu. Na drugoj strani, Čukarički je i pored tog gola stvorio par dobrih prilika. Jedini pogodak do sada postigao je Vinisijus Melo u 28. minutu. Da sve bude još gore po Partizan, trener Igor Duljaj je dobio žuti karton zbog prigovora glavnom arbitru, što znači da on neće moći da vodi tim u