Feđa Dudić dobio ovacije i u Bačkoj Topoli: ''TSC nas 'prevario', moramo da odrastemo...''

Sportske.net 08.05.2024  |  Sportske.net

Kragujevački Radnički je danas prekinuo svoju seriju pobeda u Superligi, tim Feđe Dudića je poklekao u Bačkoj Topoli protiv TSC-a gde je domaćin slavio sa 4:3, a mnogo toga je rešeno već u prvih petnaestak minuta, kada je domaći tim poveo sa 3:0.

Posle meča, dok je grupa navijača Radničkog sa tribina skandirala njegovo ime, trener kragujevačkog superligaša Feđa Dudić je davao izjavu za TV Arena sport i slikovito opisao kako i zašto je njegov tim u tako kratkom vremenskom intervalu došao do tri gola zaostatka. ''Definitivno, TSC nas je 'prevario' u prvih 15 minuta. Iz našeg poseda primimo gol, drugi iz kornera. Videli ste kako igraju 'namazano', pa idu u našeg golmana, pa ne daju da baci loptu u kontru, mi